Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban csókolóztam egy...

Álmomban csókolóztam egy osztálytársammal, miközben van barátnőm. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Csak ennyire emlékszem belőle, smároltunk, ami egyébként jó is volt, ám azt hiszem, már az álom közben is hatalmas bűntudatot éreztem, hiszen "megcsaltam" a barátnőmet, akit nagyon szeretek.


A kapcsolatunkban egyáltalán nincsen semmi gond, tényleg szeplőtlen az egész, tervezgetünk előre, szeretjük egymást.


Megrázott egy kicsit ez az álom, de lehet, nem kellene ilyen nagy jelentőséget tulajdonítanom neki.

A lánnyal egyébként nem vagyok különösebben jó viszonyban, szép csaj, de néha teljesen az agyamra megy. A barátnőm sokkal vonzóbb számomra.

Eszembe jutott még, hogy néhány hónappal ezelőtt is álmodtam már vele, akkor csak annyi volt, hogy megfogtuk egymás kezét.


Ijesztő, mintha egy másik életet élnék éjszaka...


Frusztrál, nagyon haragszok magamra, és nem tudom hova tenni ezt a dolgot...


Előre is köszönöm a válaszokat,

17/F



2015. jún. 4. 17:36
 1/2 Ozmium42 ***** válasza:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2015. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
azt hogy soktál álmodni és te is azt álmodol amit más minden értelmet szart! ..
2015. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!