Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kissé részegen csókolóztam...

Kissé részegen csókolóztam egy osztálytársammal egy buliban. Tényleg lehetett-e valami komoly vagy csak az alkohol volt az oka?

Figyelt kérdés
Mindig is jóban voltam vele, néha fröltöltünk iskolában is, hétvégén pedig voltunk egy buliban ahol csókolóztunk. Én Részeg voltam, de ő nem annyira ezért inkább ő irányított és ezek után úgy érzem érzek valamit iránta. Ma suliban amikor köszöntem neki, csak elnézett a másik irányba, de nem mertem vele azóta se beszélni az egészről. Beszéljek vele vagy reméljem, hogy egy ídő után elfelejtődik az egész? Ha igen, mit mondjak neki?

2014. márc. 24. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó, az anyukája nem tanította meg visszaköszönni? És te még ezzel akarsz összejönni... Szerintem a reakciója válasz a kérdésedre.
2014. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A barátnői szerint eléggé megviselte a dolog, szerintem amiatt lehetett, de ha ez a helyzet akkor hogy tudnám tisztázni a dolgot?(Még 1-2 évig elég kínos lesz)
2014. márc. 24. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
beszélj
2014. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudsz tanácsot adni, hogy mit mondjak neki?
2014. márc. 24. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy jó volt vele a buli és elmehetnétek valahova suli után
2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!