Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csokoloztam az egyik osztalyta...

Csokoloztam az egyik osztalytarsammal? Most mi lesz igy?

Figyelt kérdés
Tetszik a srac, joba vagyunk es egyszer csak megcsokolt a folyoson ( nem szamitottan ra) . Utana este beszeltunk errol es nem reg szakitott a baratnojevel mondta, hogy lehet, hogy meg tul hamar lenne ez neki, mert meg elegge ki van miatta es nem szeretne kihasznalni..Suliba ma olyan kinos volt es nem is beszeltunk. Akarhanyszor ranezek az a csok jut eszembe es nagyon odavagyok erte. Mit csinaljak? El fog ez az erzes mulni? A csok elott nem.is gondoltam ilyenekre. Es mkt csinaljak, hogy ugy legyunk mint regen? Nem akarok en odamennk hozza, egesz nap azt vartam, hogy o jojjon de nem jott. :/
2014. okt. 21. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg eleg sok lannyal joba van es elojott a feltekenysegem is
2014. okt. 21. 20:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy? :)
2014. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Lány vagy? :)" Nem, ő a portásbácsi... idióta...

Amúgy, hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak: semmi. Ha komolyan gondoljátok, azért nem lesz belőle gond, ha pedig nem, és hagyjátok, akkor azért. Várjatok vele egy kicsit, aztán üljetek le, és beszéljétek meg, hogy voltaképpen mit is szeretnétek egymástól!

2014. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3: A stílus maga az ember. ;) A kérdező lehet akár meleg is, a szóban forgó srác pedig biszexuális.
2014. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lany vagyok:)
2014. okt. 21. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Hanyevesek vagytok ha szabad tudnom? :)
2014. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
en 15 o 16
2014. okt. 21. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag lepattintott. Szerintem örülj, hogy ennyivel megúsztad, és csak egy smár volt, elég határozatlannak és töketlennek tűnik (bármennyire is bejön neked külsőre), mert azt láthatóan nem tudja eldönteni, hogy neki te kellesz-e vagy nem, ami nonszensz... Az is lehet hogy csak fogadásból csinálta.
2014. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azert ez a fogadasbol smaroljunk valakivel a mi sulinkba nem divat:) Az a baj, hogy sok lannyal viselkedik igy, csak en hulye voltam es belementem a csokba. Azt latom, hogy csajozgat ossze vissza szoval semmikepp nem akar komoly kapcsolatot. Egyertelmu,hogy nem en kellek neki hanem csak valaki es lehetne az barki mas.
2014. okt. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!