Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy leálmodtatok egy egész életet?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nagyon hosszúnak tűnt az álom, s amikor felkeltetek, úgy éreztétek, hogy más világban vagytok? Mintha új életetek volna?


Esetleg valami hosszú álom, ami rossz volt és órákig éreztétek vagy napokig? Nem keltetek fel rögtön az eseményekre, nem addig tartott a jelenet, mint a filmekben?



2015. jún. 5. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Álom az álomban, nekem volt már! Volt hogy anyámék kanapéján elszundítottam, este nem aludtam sokat és délután elaludtam még ebéd előtt, elég hosszú álom volt és elég rémisztő helyenként és mai napig emlékszem részletekre, nagyon életszerű volt az egész álom! De a lényeg hogy felriadok ebből a hosszú és félelmetes álomból,, huh mondom magamban ez durva volt :) Valaki szól hogy vigyek már ki neki valamit a konyhába, elindulok a hűtőhöz és mikor kinyitnám felébredek igazából:D Ugyan az volt az ágy a tv ment a fények, minden, mintha 2-3 óra alvás után felkelnék egy rossz álomból, és mikor kivennék valamit a hűtőből akkor kelek fel, ugyan úgy, IGAZIBÓL! :)
2015. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IGAZÁBÓL*
2015. jún. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
KINYITHATÓS KANAPÉ-ÁGY SZERŰSÉG..
2015. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
tumblren olvastam egy olyat, hogy egy srác egy egész hónapot megálmodott. mindent, munkát, egy filmjének a befejezésének a megírását, hogy elköszön esténként a szüleitől..aztán felébrett és hiányérzete volt...talán megkeresem később a linket ha érdekel, most nem tudom hol van.
2015. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy egész életet nem, de több napot már igen. Eddig mindig jóval hosszabbnak tűnt az álmodás, mint mikor felébredtem, és realizáltam, hogy mennyit aludtam valójában. Mint hogyha álmodás idejére átlépnék egy olyan világba, ahol másképp telik az idő.
2015. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem csak olyan volt hogy egy baràtom àlmodta meg az életünk és telepatikusan megüzente..
2015. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!