Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudtok nekem segíteni abban,...

Tudtok nekem segíteni abban, hogy vajon mit jelenthetnek az alábbi álmaim?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 09:09
 1/5 A kérdező kommentje:

t tudni kell, hogy kivételesen egyedül aludtam otthon (ez nem az első ilyen alkalom) és sokáig nem tudtam elaludni,majd miután 01:00 óra körül elnyomott az álom, 1 és fél óra alatt több kisebb álmot is "láttam".

1. Külföldön vagyok (szerintem Görögországban) és anyukámmal sétálok este a városba egyszer azonban anyukám elkezd céltalanul rohanni, én pedig futok utána, és amikor az utca végén lévő fás-bozótos helyhez érünk ő rám néz majd befut oda. Valamiért nem tudok utána menni ezért lerogyok az úttestre és próbálok utána kiabálni de csak halk suttogás jön ki a torkomon (azt próbáltam kiabálni, hogy "Anya") aztan elkap a sírás.

2. Majd változik a helyszín és otthon állok az erkélyen és készülök onnan leugrani amir végül meg is teszek, de földbe csapódás előtt újra vált a helyszín.

3. Szintén otthon vagyok és azt hiszem felébredek az álmomból, kinyitva a szemem ugyan abban a szobában vagyok ahol elaludtam, csak annyi a különbség, hogy miután ez tudatosul bennem, valaki a fejemre húzza a takarót és ezért alig kapok levegőt,és a fülem is zúg, sikítok de nem használ.

Aztán végre felébredek 02:30-kor izattan és felkapcsolom a kislámpát ami az ágy mellett van, persze nagynehezen vissza alszok de ezután már nem jön álom. Mikor 04:30-kor ismét felébredek a kis lámpa már nem ég így megnézem nem-e égett ki a villanykörte, de ez nem történt meg. Nem tudom mi vagy ki kapcsolta le de az is lehet, hogy én voltam az csak alvás közben. Minden esetre elég furcsa volt.

(sajnálom ha nem elég összeszedett a történet és ha van benne néhány helyesírási hiba, de még mindig eléggé az álmok hatása alatt állok.).

Légyszi segítsetek vajon mit jelenthetnek ezek az álmaim, mert ilyen még nem igazán volt, hogy ennyi rossz álom követte volna egymást. Köszönöm ha írtok véleményt, sokat segítene.!!

2015. jún. 7. 09:18
 2/5 anonim válasza:
szia!nem tudok segiteni a az álomfejtésben,sajnos.de tudom ajálani az asztro vonalat,nekem is segitettek
2015. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TéglaJános válasza:
2015. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így későn nem nagyon van kedvem jobban belemenni a témába, de hátborzongató, amit a villanykapcsolgatós résznél leírtál, mert régebben szó szerint ugyan ez történt velem is nagyon gyakran!Sokszor volt úgy, hogy ébredés után felkapcsoltam a lámpát és úgy hagytam, mert féltem a sötétben.Aztán visszaaludtam és mire újra felkeltem már nem égett!De nem a lámpának volt baja és nem is jött be senki leoltani.Azt nehéz elhinni, hogy én kapcsoltam le álmomban, hiszen én nem akartam sötétben lenni.Á, ez nagyon para! Ma megint nem fogok aludni :(
2015. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Édesanyád fontos neked. Ez egyértelmű. Az, hogy nem tudsz sikítani, se futni, azt jelenti, valamiben tehetetlennek érzed magad. A menekülés ugyanaz: menekülsz az életben valami elöl. Próbáld ezeket megkeresni, nem biztos, hogy könnyű lesz. Azért mondom biztosra, mert én 15 évig menekültem minden álmomban, és valóban menekülni akartam az akkori életemből. A villanyt vagy te kapcsoltad le, bár ez valószínűtlen, vagy valaki időközben hazajött. Ha nem, akkor nyugodj meg, csak éber álomban voltál. Olyankor nem lehet eldönteni, valóban megtörtént-e vagy sem (velem is volt ilyen, pl valósan éltem meg, hogy elmesélem reggel barátomnak az álmot, majd később mikor tényleg felébredtem, nem tudta miféle álmomra hivatkozok, akkor fogtam fel, hogy éber álom volt). Magyarul nyugi, nem járt nalad mumus, se egyéb :)

U.i. azért az elemzést gondold át, nem kell a legrosszabbakra gondolni, nem akarom hogy megriadj :)

2015. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!