Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha álmomban a volt...

Mit jelent ha álmomban a volt barátommal veszekszek?

Figyelt kérdés
Az éjjel azt álmodtam, hogy holnap a suliban beszélni fogunk arról, hogy újrakezdjük, de vitába kerekedik az egész. Még pénteken megbeszéltük, hogy hétfőn szeretnék majd vele pár szót váltani, de most az álmom miatt félek, hogy csak veszekedni fogunk.. Anyukám szerint az álmoknak az ellenkezői történnek, szóval szerinte békülni fogunk, bár én ennek nem sok esélyét látom, mert haragszik rám..

2015. jún. 14. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miért haragszik?
2015. jún. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát ezt elég hosszú lenne elmesélni.. A lényeg hogy az anyja miatt szakítottunk, mert nem voltam neki szimpatikus és el is tiltotta tőlem, aztán teljesen ellenem fordította, tele nyomta a fejét mindenféle hülyeséggel..Ilyen tipikus "halj ki anyós".
2015. jún. 14. 10:17
 3/20 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell gyerekekkel komolyan tervezni a kapcsolatot. Nem mindegyiknek van saját akarata, a szülők meg gusztustalanok tudnak lenni.

Ha nincs hibád nem kell mentegetőznöd. Egy kapcsolatban neked is fontosnak kell lenned!

2015. jún. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémája "Anyukának" hogy idősebb vagyok a fiacskájánál, és szó szerint félti tőlem.. Pedig nincs rá oka.
2015. jún. 14. 10:26
 5/20 anonim ***** válasza:
Mennyi a korotok?
2015. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
13 17
2015. jún. 14. 10:32
 7/20 anonim ***** válasza:

De cukik vagytok <3

Én sok boldogságot kívánok :)


Ez esetben lehet, hogy anyuka jobban örülne, ha a fiának egy 11-12 éves barátnője volna és rajta élné ki a szexualitást. Hiszen később sokan el fogják ítélni, hogy pedofil. 5 év múlva pedig simán lehet megint egy 17 éves barátnője, akivel....

Másik variáció, hogy félti a szextől vagy elítéli a szexet és azt gondolja, hogy te egy szexuális ragadozó vagy csak, a fia meg egy ártatlan kis bárány, aki mindentől sérül.

A harmadikhoz meg jobban kellene ismerni a körülményeket és titeket.


A fiú örülhetne, hogy egy szép fejlett nő a barátnője.

Valljuk be, hogy minden párkapcsolatban azért számít valamit a szex és a külső is normális esetben. Akkor is, ha a belső fontosabb. Vagy mi értelme van, miért nem barát akkor két ember?


Ti mit éreztek egymás iránt? Ezért veszekedtek komolyan, mert te idősebb vagy?

2015. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha felnőtt volnál, azért volna problémásabb a dolog, mert lehet a gyerek nem értené meg, hogy miért kell dolgoznod estig.
2015. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam hogy a szex miatt félti Anyuka a fiát.. De nem kell! Én felfogtam hogy 13 éves, nagyon szeretjük egymást, és képes vagyok rá várni ameddig ő is abba a korba lép hogy lehet.. Nem a szex a legfontosabb.
2015. jún. 14. 10:55
 10/20 anonim ***** válasza:
Mit seretsz benne?
2015. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!