Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig veszekszek a barátommal...

Mindig veszekszek a barátommal. Mit tegyek? Hogy türtőztessem magam?

Figyelt kérdés

Szinte lételemem a vele való veszekedés.. :S Min heti 2x veszekszünk. Ilyenkor általában azt vágom a fejéhez, hogy mennyi csajt megd*gott már, stb :S Egyszerűen feszült vagyok ha nem veszekszek vele.. De ez meg őt teszi tönkre.

Nem tudom hogy csináljam.. :/


17/L 20/F


2011. márc. 7. 14:24
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
mi a veszekedés kiváltó oka?
2011. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy nem tudom. Csak érzem, hogy kell.. Be kell szólnom neki valamit, a fejéhez kell vágnom, hogy mennyi csajjal volt, és hogy én nem számítok neki.. :S Fogalmam sincs, miért teszem..
2011. márc. 7. 14:27
 3/22 anonim ***** válasza:
Mert nem szereted igazán.
2011. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De szeretem, vele szeretnék lenni később is, ő is imád, a tenyerén hordoz..

Annyira bánt, hogy annyi csajjal feküdt le, de utálom ezt benne...

2011. márc. 7. 14:31
 5/22 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy... Kicsit gondolkozzál már el, hogy ha a párodat ez bántja, akkor minek is csinálod... ha szereted és vele szeretnél még maradni akkor parancsoljál már magadnak és álld meg hogy beszólsz neki... A másik meg hogy mi közöd ahhoz hogy eddig hány csajt dugott meg? Melletted tette? Mert akkor megértem, hogy így viselkedsz. De ha nem, hanem elötted voltak barátnői... hát istenem... ez van... Semmi közöd hozzá.
2011. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van közöm ahhoz, hogy ő hány csajba dugta már be..
2011. márc. 7. 14:33
 7/22 anonim ***** válasza:
jézusom. te betegesen féltékeny vagy! ne érdekeljen kikkel volt együtt, ők a múlt, te a jelen vagy. gondolj erre. azt írod a tenyerén hordoz, szóval nyílván komolyan a szándékai. ne kergesd el magadtól, mert ezzel azt fogod elérni..
2011. márc. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nyilván, mert szerette őket. Most meg téged szeret. Ne legyél már ilyen, mert előbb-utóbb megunja, aztán lelép. Miovel bizonyítsa, hogy szeret? Biztos a lelkét odaadná neked. Istenem.Inkább örülnél, hogy valaki ennyire szeret.

Ha máskor ilyen van, számolj el 10-ig, mielőtt másokat megbántasz.

2011. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem szerette őket, csak lefeküdtek.

Több, mint 60 csajjal vlt.

2011. márc. 7. 14:39
 10/22 anonim ***** válasza:

neked ő volt az első? mindenben?


sztem is a múlttal nincs amiért foglalkozz, abba beleszólásod nincs, ugyanúgy ahogy neki sincs beleszólása, hogy te kivel mikor mit csináltál mielőtt összejöttetek

2011. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!