Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Almomban a baratomat megszallt...

Almomban a baratomat megszallta valami?

Figyelt kérdés
Mar nem emlekszem pontosan, de tegnap este nagyon rosszul aludtam emiatt. Azt almodtam hogy a parom "gonosz" lett, mintha megszallta volna valami. Almomban felketem, feltem es fel akartam kapcsolni a villanyt de o ott volt melletem es nem engedte, fogta a kezem. Aztan megint felkeltem, vissza aludtam es megint almodtam. Most ram fekudt es valami idegen nyelven nyelven beszelt de nagyon kirazott a hideg. Megint felriadtam, visszaaludtam. Utanna mar nagyon feltem tole, szoval fele hajoltam es elkezdtem imadkozni es o belemarkolt a csipombe es szoritotta hogy hagyjam abba. Mikor felkeltem nagyon fajt az oldalam.Es az egesz alatt nagyon feltem es nagyon nyomaszto volt a legkor. Nem ez az elso ilyen almom.
2015. jún. 16. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ilyenkor a teendő. Az álmok nagyon bonyolúltak. Én már álmodtam olyat,hogy látom a saját testemet ahogyan az oldalára fordúl az ágyban. De olyan is amikor egyik nyáron láttam egy furcsa repülő fényes valamit az égen,olyan volt mint egy fényes csillag,de irányt változtatott néha nagyon lassan repült és nem adott ki egy hangot se,amikor ezt láttam,akkor hirtelen abba maradt a tücsökciripelés és a kutyák se ugattak már,pedig előtte azért nem tudtam aludni mert nagyon ugattak a kutyák,amint ez a valami elkezdett repülni síri csend lett én odamentem az ablakhoz és kinéztem és aztán eltünt ez a valami. Sokáig forgolódtam és az ágyból kémleltem az eget,mert akkor közel volt az ablakhoz és nem vlt semmi akadálya,hogy fekve is tujam nézni a csillagokat. Pár óráig forgolódtam és féltem ez olyan éjfél és 1 óra között volt aztán egyszer csak arra ébredtem,hogy mintha rá dobna valaki az ágyra és amikor pár perc múlva magamhoz tértem akkor az egyik lábam lelógott az ágyról és szinte keresztben feküdtem az ágy közepén a takaróm meg összegyűrve volt mellettem. Én télen nyáron nyakig be vagyok takarózva és amikor magamhoz tértem és ezeket észre vettem úgy éreztem,mintha agyon ütöttek volna és így aludtam volna el ez 3 óra után történt és ezután csak akkor mertem elaludni,amikor újra hallottam a tücsköket kb 5 óra fele.
2015. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!