Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges hogy a barátomat...

Lehetséges hogy a barátomat megszállta az anyukája? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Anyukája 5 éve meghalt és folyamatosan álmodik vele.

Egy balatoni éjszakán hajnalba értünk haza a szállásra, én, unokahúga + ő

És miután leültünk a teraszra elkezdett sírni, fiú létére hogy mennyire hiányzik az anyukája..a húga elkezdte nyugtatni hogy biztos itt van vele.. érzi.. stb

Erre egy fajta képszakadása volt a barátomnak.. a húga szemébe nézett és elkezdett teljesen más szókinccsel beszélni hozzá.. hogy te szép vagy, hogy megnőttél, büszke vagyok rád, utoljára pelenkás korodba láttalak.

Én ott ültem és csak bámultam.. a húga már sírt

Aztán hirtelen abba maradt..

A barátom ledermett.. azthittük elvesztette az eszméletét.. elmentem a konyhába leöntöttem vízzel.. és felkelt.. elkezdett remegni.. és mondta hogy bizsereg a keze

Akkor szokott bizseregni ha anyukájával álmodik

Oda adtam neki a puloveremet.. és utána mégegy kép szakadás!

Teljesen normális volt, rám ordított hogy miért vízes.. meg hogy miért nézünk így rá..

Az unokahúgával csak bámultunk..

Visszatérve, szerintetek megszállta anyukája? ha nem akkor mi volt?

Kérem a szkeptikusok kíméljenek..



2012. júl. 10. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nem vagyok szkeptikus, de azt gondolom, hogy a barátodnak tudathasadása lehet (skizofrénia). Azt mondom mindenképpen menjen el pszichológushoz! Valószínűleg az anyja halála okozta trauma állhat a dolog hátterében. Lehet, hogy az eddig elfojtott érzelmei és keserűsége most tört ki belőle.
2012. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Médiumi képességeket fejlesztett, hogy ne hiányozzon a mama. Bajok lehetnek, ha nem a mama jelentkezik(habár, ha a közeli hozzátartozónak 5 év kevés volt a gyászmunka elvégzéséhez, akár ő is ittragadhatott a hozzátartozó tudatlansága miatt)óvatosan az ilyen intenzív érzelmekkel. Elengedő, megbocsátó, feloldozó szeretet. Remélem ismeritek ezeket a fogalmakat. Félnetek nincs mitől, mindannyian a Szentlélek védelme alatt vagytok, de az érzelmekkel tanuljatok meg okosan bánni hogy legyen mindig békesség a világok közt!Ölellek szeretettel mindnyájatokat.
2012. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nemtudom mennyi köze lehet hozzá, de épp akkor volt 5 éve hogy meghalt, nem lehet hogy emiatt látogatta meg?

Amúgy én is gondoltam már rá hogy mi van ha itt ragadt..

Azt honnan lehet tudni? vannak jelei?

2012. júl. 10. 15:43
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
mi ez a hittérítés??????
2012. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Engem néha Csernus Imre szokott megszállni.h564gdfduffhhwefsdda

MIÉRT TESZEL FEL KÉRDÉSEKET?! NEM TUDOD A VÁLASZT??! GRRR

2012. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
100%-ig biztos vagyok benne, hogy "megszállta" azaz hozzátapadt az aurájához, esetleg pár csakrájához, akkor szoktak ilyenek jelentkezni, tehát a skizofrénia is legtöbb esetben azt jelenti, hogy egy fizikai test két lelket szolgál ki. Mindenképp keresetek fel hozzáértőt, aki eltávolítja a lelkét, mert ez neki se jó és az anyjának se.
2012. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Elképzelhető, hogy a mély gyász kiválthat ilyesmit az emberből. Akár skizoid tüneteket is. Uccsó válasz tipikusan zavaros és értelmetlen. Nincs olyan,hogy ,,két lelket szolgál ki" a tudat meg hasonló ,,okosságok". Ilyen csakraizék meg hasonlók a szerencsétlenek ámítására szolgálnak. Nincs ilyen. Vígasztaljátok szegény srácot, úgy tűnik megtörte a gyász, segítségre szorul. Jó lenne egy valódi pszichológus(nem para) , ha pedig hívő (nem ezos zavaros) akkor egy lelkész(pap) nagyon sokat tud segíteni a gyászának feldolgozásában. Segíts neki. Ha nem megy másképp vigyétek el egy templomba és/vagy egy pszichológushoz is. Szüksége lehet rá szegénynek. Vannak srácok akik nagyon kötődnek az anyukájukhoz. Ez nem ezo hanem az élet a szeretet és a gyász.
2012. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oksi, köszi :)

Amiatt is fura volt az esett hogy egy jó ideje sőt éve hogy nem sírt az anyukája után, próbál erős lenni, de épp az évfordulón jött rá ez az egész :/

2012. júl. 10. 17:29
 9/11 KMJ ***** válasza:
43%

Lehet, hogy csak így tudakolta az anyukája, hogy jól van, és hogy továbbra is érdekli hogy a gyerekei hogy vannak.

De az is lehet, hogy tényleg valamilyen betegség, én nem vetném el egyik ötletet sem.

2012. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Nem is-is, hanem vagy-vagy! Hogy gondolod? Ha az Isten nem segít, akkor majd az orvos? Vagy lelkész, vagy pszichológus, mert" a hited az, ami meggyógyít téged". Aki az orvostudományban jobban bízik annak felesleges paphoz fordulni, aki hívő pedig eleve tudja, hogy ilyen jellegű gondjaival hova forduljon.
2012. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!