Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Három szintes élethű álom?

Három szintes élethű álom?

Figyelt kérdés

(1.elalszok)Azt álmodtam, hogy dolgozatra tanulok, de közben elaludtam (2.,álom az álomban) és azt álmodtam, hogy már ott vagyok órán és dolgozatírás közben elalszok, mert egész éjjel tanultam rá. (3.szint)És itt azt álmodtam, hogy a dolgozat egyes lett és a tanár veszekedik rám, hogy minden áron meg fog buktatni, mert utál engem. Majd felébredtem (vissza a 2.szintre)és elkezdtem örülni, hogy még a a dolgozatot írom, de el se tudtam olvasni és már nagyon sötét volt. Aztán egy nagy zúgást hallottam, (1.szint) anyukám ébresztett, ránéztem az órára 8:13 volt, elkezdtem sietni az iskolába, de lekéstem az órát. A tanár veszekedett rám, de nem értettem mit mond... Felébredtem (ez már a valóság) le voltam izzadva és fájt a fejem.

Jelent ez valamit, gyakori dolog az ilyen? Ha ez számít gimnáziumba járok és végzős vagyok.

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



#álom #többszintes álom
2015. jún. 19. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Eredetet véletlenül nem mostanában láttad?
2015. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont erre gondoltam. :-D Túl sok filmet nézel. :-D
2015. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Viven kérdései ***** válasza:
😊
2015. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
a tanár behatolt az álmodba és szivat.
2015. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy álmomba elaludtam és aztán rájöttem, hogy álmodok. Ezután felébredtem. De rájöttem, hogy még mindig álmodok. 2 tudatos álom zsinnórba. És utána ébredtem fel a valóságba. Állítólag alvás közbe nem lehet mégegyszer elaludni, de szerintem igen, mert határozottan más tudatos álmom volt mint általában. Level 2.
2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden álomnak van valamiféle jelentősége. Még nem tudjuk tökéletesen értelmezni őket.

Egyébként nekem is volt már "három szintes" álmom :D

2015. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!