Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmaim vannak több...

Beáta Virág kérdése:

Visszatérő álmaim vannak több éve! 1: Amikor a mellettünk élevő hegy vulkánná alakul és menekülni kell az otthonomból, mert jön a katasztrófa olyan élethű h megijedek.2: Amikor fel szeretnék kelni de sehogy sem sikerül Miért?

Figyelt kérdés
2 álomnál beszélgetnek mellettem és zenét hallok..

2015. ápr. 12. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Előző életedben történt ilyen. Nem viccelek.
2015. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát szóval én is gondoltam rá.. meglehet de a második álom az nem tudom miért lehet? tényleg.. Fura
2015. ápr. 12. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Az álom drámaisága, hogy ennyire megijedtél, ezért nem bírsz felkelni. A félelemtől. Mielőtt lefekszel aludni, gondolj az álmodra, és gondold végig, ha mégegyszer ilyet álmodsz, mondd magadban, hogy fel fogok ébredni, hiszen ez csak egy álom, és semmi rossz nem történhet velem. Ha sokszor megismétled ezt a kijelentést elalvás előtt, be fog jönni.
2015. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 12. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen helyzet vagy kapcsolat lehet, ami eleinte jó, biztonságos vagy megbízható, később azonban veszélyessé válik, elmérgesedik, nem úgy működik, ahogy kellene. Ez lehet munkaviszony, lehet párkapcsolat... bármi. Váltanod kéne, ha nem akarsz "elégni." A váltás viszont nehéz.
2015. máj. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valóban vannak sajnos magánéleti problémáim de igyekszem megoldást találni rá! Mivel van egy egy kis gyermekem is így hamar kell megoldást találni:( Szép napot..:(
2015. máj. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!