Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban az unokatestvéremmel...

Álmomban az unokatestvéremmel rákattantunk egymásra. (brrr) Van ennek valami magyarázata?

Figyelt kérdés
Álmodtatok már ilyen lehetetlen helyzetről? Megvetem a családon belüli kapcsolatot, és még csak azt sem mondhatom, hogy jóképűnek találom az unokatestvéremet. Egyébként,ha ez számít az elemzéshez, sok évig nem találkoztunk, kb. 2 éve bukkant fel újra az életemben.
2015. jún. 26. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem találod jó képűnek, ennek soka oka lehet, de ne mnejünk bele (bár elég gyakori az mesterséges álomkép generáció és előítélet). De ő férfiból van, te meg nőből.


Egyébként meg mit számít, hogy az unokatesód?

Ha még a testvéred volna megérteném. (bár ma már az óvszert és feltalálták, persze ezt ne vedd célzásnak).


Nem jelent semmit, ne aggódj. Normális vagy.


https://www.youtube.com/watch?v=Jqps9ZdMxs0

2015. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még soha nem álmodtam hasonlót sem, mert ugyebár a testvéreim azok a testvéreim. Az számomra mindegy, hogy egy unokatestvérről van szó, vagy sem. Mert az unokatestvéreim a véreim, még a mostoha testvéreimre se tudok másképp tekinteni, mint testvérre. :P

Annak biztos van oka, hogy az unokatestvéreddel ilyesmit álmodtál, de nyilván nem ezotérikus gondolok itt, hanem pszichológiai okai vannak, amit egy pszichológus tudna neked elmagyarázni, mert én nem vagyok az. Viszont nem kell megijedni normális vagy, legalábbis szerintem.

2015. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy számomra az unokatestvérem szinte épp olyan, mint a saját bátyám. Épp ezért nem értem az első 2 válaszokat, főleg a 2. linkjét nem, de mindegy.
2015. jún. 26. 18:27
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja és én is normálisnak tartom magam, épp ezért tettem fel az ezotéria kategóriába kérdést. :-D

Remélem értitek az iróniát.

Szóval tehettem volna a mentális betegségekbe is, de nem érzem, hogy így lenne. De azért érdekes volt, hogy álomban ez teljesen normálisnak tűnt. Régen egyébként teljesen normális volt a házasság unokatestvérrel, ami szintén elborzaszt, de nem hiszem ,hogy ez az oka, elvégre annyi minden elborzaszt ebben a mai világban.

2015. jún. 26. 18:48
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Valahol tudat alatt elraktározódott valami kóbor gondolatod,vágyfoszlányod és az álom az olyan hogy nem kérdi meg tőled hogy mit álmodnál. Nem kell ebből problémát csinálni mert nincs jelentősége. Amikor lesz egy pasid és éberen boldogítjátok egymást az álom eltűnik.
2015. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!