Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megijesztett az álmom, nem...

Megijesztett az álmom, nem tudom mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy az anyósom azt mondta,hogy beszélt párommal és azt mondta párom már nem szeret szerelemből. Kérdeztem,hogy magától mondta el? Erre azt mondta,hogy a nagyija mondta neki is,hogy szemmel látható,hogy már nem szeret engem. Mikor hazaér akkor inkább gép elé ül. Mondtam hogy ez igaz. És hogy megcsalt-e engem? Erre azt mondta hogy nem akar engem megcsalni amíg velem együtt van. Ez mire utal? Azóta elég furán érzem magam.

2015. jún. 29. 13:39
1 2 3
 1/21 Duenna ***** válasza:
Félsz, hogy megcsal. :)
2015. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most van egy olyan problémám amitől "tartok" hogy nem olyan jó a kapcsolatunk,úgy érzem nem szeret vagy nem is tudom mivan. Lenne egy suli lehetőségem pesten tőle 200 km-re,egy közgazdasági esti suli. Viszont itt is lenne egy de az érettségi. Én viszont mindig az elsőre akartam menni,de nem volt rá lehetőségem. Emiatt azt se tudom mit csináljak,lehet emiatt van az álom?
2015. jún. 29. 13:55
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor ha szereted a drámákat javaslom, hogy nézd meg az If I Stay című drámát.

Amúgy feladhatsz mindent a párodért és lehet boldog életetek. Hogy szegény vagy gazdag lesz, az sok mindentől függ. Viszont elhagyhatod a diplomáért. De van aki diplomával sem viszi többre, vagy sokkal többre.


A párod szerelme nem az álamodtól függ. Valószínűleg könnyeb volna a döntésed, ha megcsalnának vagy nem szeretnének.

2015. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy párod örök vagy sem? Illetve mennyire "életre való".
2015. jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha az iskola szóba jön akkor lekezelően viselkedik,mert ő elvégezte a sulit én meg betegség miatt magántanuló lettem és nem sikerült. Emiatt ő az okos én meg a hülye?! Most dolgozik 3 hete. Elvan szálva magától. Ide is azért jár el mert az anyja is ott dolgozik. Volt hogy nagy nehezen sikerült találni egy munkahelyet aztán nem járt be mert 16 óráztatni akarták. A múltkor mondtam neki,hogy én épp ezért szeretnék jól tanulni,hogy ne kelljen egésznap állnom. Nem is bírnám. A másik pedig ez az ami nagyon érdekel és szívesen csinálnám. Erre jön,hogy persze úgy könnyű ha anyukámék kifizetik. Ebben az a legjobb hogy a Szüleim neki is felajánlották hogy ha tanul akkor kifizetik és addig dolgoznia se kell csak tanulnia. Jelentkezett is,de nem ment el,mert túl sokan voltak ott.
2015. jún. 29. 14:29
 6/21 anonim ***** válasza:

Ellég furcsa a párod föleg velled.

Irásodbol kimélve ő egy:

Lusta,irigy, tiszteletlen.

De valamiből meg kell élnie ha nem 16órázig.

De mi az?

2015. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ez a jó kérdés. Az anyjával múltkor úgy beszélt mintha a seggéből rángatta volna ki. Rászóltam,hogy ezt a lekezelő beszédet fejezze be,mert ők is és én is egyszer megfogjuk unni,akkor majd rájön. Erre hogy én ne beszéljek meg kivagyok én. Aztán Elment aludni. Mikor felkelt akkor meg:mire felkelek csinálsz egy kávét?!

Komolyan úgy érzem nem szeret,elhanyagol. Azt hiszi,hogy csak megszerzett és már a tulajdona vagyok. Hiába szeretem nagyon,de érzem,hogy megbánt mindig. Akkor meg azt mondja: Nem kell a műsírás.

Az elején nem ilyen volt.:/

2015. jún. 29. 14:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Miert is vagy meg vele, ha elhanyagol, es erezhetoen lenez?
2015. jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj tovább. Papucs semmi esetre se legyél.
2015. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Anyjával nem szabad igy beszélni.

Veled se.

Ha egyszer megunjátok akkor kicsit ot hagyjátok.

Utána kéri gyertek vissza neki mert hiányoztok stb.

De egy kérdés lesz akkor.

Megváltozot vagy megjátsza magát.

Nem értékel téged kérdező.

Valaki csak elunja majd öt.

2015. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!