Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Üdv! Van egy visszatérő...

Üdv! Van egy visszatérő álmom, ami kicsit aggaszt, nem mindenhol írnak jó dolgokat róla. Mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Nos, az álmom fő motívuma a hal/halak. Nagyon gyakran álmodok halakkal, van hogy elpusztulnak, van hogy megmentem őket, de valahogy mindig az van, hogy túlcsordul az akvárium és kiesnek onnan. Nagyon rossz érzéssel tölt el. Legutóbbi álmomban a hal akváriumának túlcsordulása után özönvíz lett a világon és menekülnünk kellett.


Amit tudni kell: Vannak halaim, nagyon érzékenyen érint az ő elvesztésük, és azért van rá példa. De teljesen random időpontokban is álmodok hasonlót. Írnak róla, olyanokat, hogy lelki erő szimbóluma, hogy szerelmi dolgok, de még betegség és halált is olvastam, nem n agyon tudom hová tenni.


Kérem csak az írjon, akinek van ebbe kis bele látása, vagy tud ajánlani embert, oldalt, ahol komoly válaszokat kaphatok.


Köszönöm.



2012. nov. 15. 10:14
 1/7 Zsizsik666 ***** válasza:
Meg fogsz halni, ha háromnál többször álmodtál halakkal!
2012. nov. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El ne hidd! A hal szeme szerencsét jelöl,az hogy kiesik,jelentheti képletesen,azt,hogy egy teljesen másik, egy új világot,talán egy másik dimenziót jelölhet, megújjulás,talán az életedben.
2012. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszadó vagyok!Az egyiptomiak szerint a hal szeme megvédi őket a gonosz erőktől.
2012. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor azt írtam,hogy kiesik,nem a hal szemére gondoltam,hanem magára a halra,ha kiesik,az akváriumból! Az ember a légtérben él,ha kimegy az űrbe,felül emelkedik az ő világából,de a hal esetében, a szárazpartra kerül,a vízből a légtérbe! Tehát valamilyen módon feltör,vagy felemelkedik. Remélem érthetően írtam le. Ha van ehez még kérdésed,írd meg. Üdv:. Attila .......
2012. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek: Biztos vagy ebben? Ha nem miért írsz ilyen súlyú dolgokat? Ha biztos vagy honnan veszed, tudod?

Sokkal többször álmodtam halakkal, mint 3.



Kedves Attila!


Köszönöm a válaszod. Sajnos nem igazán tudom ugyanabba a kategóriába sorolni a halakkal való álmaim. Egyszer, kiesnek, egyszer félek, hogy kiesnek, egyszer elpusztulnak, egyszer csak félek, hogy elfognak, egyszer nagyon zavaros az akvárium vize, egyszer sok kis hal úszik benne, volt hogy hatalmas halak, ma éppen egy nagy hal próbáltam megölni a többi halat, mire a többi hal eltemette. Az álmomban kiástam a halat és megmentettem. Annyira speciális már, hogy semmi nem találni róluk. Egyikre pénzt ír, másikra nagyon negatív dolgokat, harmadik típusra megint mást, nem tudom mit gondoljak, de az biztos, hogy nagyon sokszor álmodok halakkal és félek, hogy olyas valamire próbál figyelmeztetni, amit tudnom kéne.

2012. nov. 26. 11:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ideges vagy valamitől? Mitől félsz a legjobban? Nem hagy nyugodni valami,amihez ezt kapcsolni lehetne? Szereted a halakat amúgy? Bocsi a sok kérdésért,de ehhez tudnom kell, bánt-e valami az életben? Üdv Attila...
2012. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az életben legjobban a szüleim aggasztanak, féltem őket, nem élnek túl egészségesen, és tartok tőle, hogy elveszítem őket, sok más álmomban egyértelműen ezekre utaló jeleket véltem felfedezni. A párom elvesztésétől is tartok, de még fiatalok vagyunk tehát nem éppen reális. Tudom kezelni a halált elég jól, viszont a szenvedést azt egy kicsit sem. Itt gondoltam egy kisebb párhuzamra, élve eltemetés= szenvedés, halnak a vízhiány, tehát fulladás = szenvedés. De ennyire gyakran furcsállnál ha emiatt jelenne meg. A barátnőmmel járunk, de még hivatalosan nem mondtuk ki, hogy igen, járunk, ha a halaknak van köze a szerelmi dolgokhoz, akkor itt lehet egy kis konfliktus, amit a többiek sugallanak emiatt irányunkba. A halakat szeretem igen :)


Amúgy hátha ez is segít valamit, 21/F vagyok.

2012. nov. 28. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!