Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?

Mit jelenthetett ez az álom?

Figyelt kérdés

Barátom van, akit nagyon szeretek. De két napja volt egy álmom, amit nem tudok elfelejteni és azóta nehezen beszélek vele, mert nagyon rossz érzésem van ezzel/vele kapcsolatban. Már előtte is voltak rossz előérzeteim miatta, és a barátnőm is többször beszélt ilyenről, de ez most más.


Tulajdonképpen a lényeg annyi, hogy álmomban összevesztem vele és ordítozott, nagyon ronda dolgokat mondott és elhordott mindenféle undorító libának. Nagyon mérges volt és az első randink helyén megütött, ököllel az arcomat, így a földre estem és felhorzsoltam a térdem is. Az emberek körülöttem voltak, de senki sem segített, mintha észre sem vettek volna, aztán én elrohantam. Ez az álom első része, a második már annyira nem lényeges. A kérdésem pedig, mit jelenthetett ez? Tényleg rossz dolog vagy csak én fújom fel a dolgokat?



2015. jún. 30. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A viselkedéséből és a reakcióiból arra a következtetésre jutottál tudat alatt, hogy előbb-utóbb meg fog ütni. A többi ember az álmodban azért nem segített, mert ők már ezt látták előre csak nem akartak szólni.
2015. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőhöz hasonló a véleményem.A szerelmével természetesen mindenki elfogultabb, így nem veszed észre, vagy nem akarod észrevenni azokat a hibáit ami a kívül állók és a tudat alattid, a lelked számára nyilvánvaló.Légy vele óvatos.
2015. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap álmodtam egy lányról, akit 5 éve ismertem meg. rá egy évre semmi kapcsolatom nem maradt vele.. erre tegnap azt álmodtam, hogy egy rock-kocsmát vezet, én el vagyok tévedve valahol BP utcái között, betévedek hozzá. megismerem, köszönök is neki (hívjuk katának.) erre ő odaszalad hozzám, elkezd puszilgatni (18-20 éves lehetett az álmomban.) és azt mondja házasodjunk össze. akkor ez most tényleg azt jelenti h újra kapcsolatba kerülök vele? nem hiszem.. felejdts el az álmot. az álmok az alapján szövődnek, amit elképzelünk.. vagy nagyon szeretnénk/nem szeretnénk.. az én esetemben pl.. valameik nap megláttam a képét és ráeszméltem, hogy még mindíg szeretem.. na mind1 meséld el a párodnak.. vagy ne.. mindenesetre próbáld meg elfelejteni. Prekogníció (jövőbe látás / jövendölés) nem létezik.
2015. júl. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!