Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy egy (már...

Varga_Daniel kérdése:

Azt álmodtam, hogy egy (már csak volt) osztálytársammal szeretkezek. Ez normális? Most akkor szerelembe estem, vagy?! (Hosszú lesz! )

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Idén jártam ki a 8. általánost, és ma egy igen érdekes dolgokról álmodtam. Az egyik lány osztálytársammal szexeltem a szobámban, takaró alatt.

Alapvetően aranyos lányról van szó (nevezzük Annának), meseszép arca van, de még gyönyörűbb szeme. A testalkata is jó, ahhoz képest, hogy 15 éves. Körülbelül 8.-adik év

végén kezdett el érdekelni. Az előtt annyira nem figyeltem hogy néz ki, nem is érdekelt. Kb. 2 hónappal ezelőtt elkezdtem a legjobb barátommal (aki tulajdonképpen a volt

osztálytársam, őt nevezzük Áronnak) olyan dolgokról beszélni, hogy 15 évesek vagyunk és eléggé elkezdtünk a csajok irányába nézelődni, és talán jó lenne egy párkapcsolat. Én alapvetően érett

gondolkodásúnak mondanám mind a kettőnket. Eléggé sok dolgot megtudunk egymással beszélni, legyen az alkohol, szerelem, szex, vagy bármi.. Szóval elkezdtünk egyik nap beszélgetni facebookon arról,

hogy a környéken milyen normális lányok vannak. Én felhoztam azt, hogy az osztályunkban van az Anna, aki nekem tetszik. Azt mondta, hogy csinos lány és normális is. Személyiségre annyira nem

ismer(t)em, de amikor beszélgettem vele akkor elvoltunk. Elnevettünk, mint barát a baráttal. Szóval amennyire ismerem, tényleg normális, és úgy gondolom érett lenne ő is egy párkapcsolatra. Aztán lényeg, hogy nem nagyon mertem felé közeledni, mert féltem hogy vissza utasít. Eddig 1 visszautasítást kaptam csak, de akkor eléggé bele voltam esve abba a lányba, és enyhén szólva.. kicsit elvette az életkedvemet egy 2 hétre. Nem akartam (mai napig nem is akarom) azt még egyszer átélni. Szóval csak nézegettem a képeit, egy-kétszer beszélgettem vele facebookon, aztán kész. Csak a sok érzelem gyűlt bennem, szóval Áronhoz fordultam tanáccsal, mi legyen?! Ő azt javasolta, hogy vagy próbáljam meg, vagy valahogy vezessem le / engedjem ki az érzelmeket és a feszültséget. Annyit mondott, ő az adott lány képét Photoshoppolni szokta (kicsit színesíti, és úgymond "retusál", összevág magának több képből 1 nagy hátteret pl. gépre), és közbe valamiféle zenét hallgat. Zene példának Hollywood Undead - Save Me-t hozta fel, a Com in Hot-ot és Ellie Goulding - Love Me Like You Do zenét mondta, meg volt valami új Avicii zene. Ezekre én is nagyon jól elkezdtem szerkesztgetni zenével, a zenei stílusunk pedig egyezett, szóval.. Mivel 2 éve foglalkozok Photoshoppal és egyéb videó vágókkal, jó képeket csináltam. És mivel nagy Counter-Strike fan vagyok, kiraktam steam profilomon az avatáromnak az egyik jól sikerült képét. Beléptem a játékba, és gyakorlatilag 10%-al nőtt azóta a pontosságom, a fejlövések száma 66%-ra ugrott, stb. Nem játszottam többet, még is erősebb kategóriájú játékos voltam mint azelőtt, és rájöttem, hogy ez egy tök jó feszültség levezető dolog zenével kiegészítve (már mint a játék). Szóval így elvoltam kb. másfél hónapig. Játszottam haverokkal, zenét hallgattam, távolról figyeltem mit csinál az Anna, és persze 1-2 álmodoztam, stb. Aztán történt ma, hogy azt álmodtam, a saját ágyamon szeretkezek vele. Mindenre emlékszek.. pontosan meg tudom mondani, hogy volt rajtam óvszer, és hogy takaró alatt csináltuk, csak a fejünk látszott ki, misszionárius pózban csináltuk. Arra is emlékszem, hogy az Annának nem volt szűzhártyája, amit behatolásnál átszakítottam volna. Sőt, eléggé tág is volt. De persze, ez csak álom, csak hát.. még is csak furcsa. Mindegy, álmomban nagyon élveztem, bár mivel ő tág volt, ezért ő kevésbé. Mindegy, miután elmentem meg nagy nehezen ő is, kiszálltunk az ágyból. Én egy darab boxerben voltam, ő pedig fekete fehérneműben. És arra ébredtem fel, hogy azt mondta, "Szeretlek" , majd megcsókolt. Pont abban a pillanatban, álló hímvesszővel és leizzadt testtel.. (kicsit eltér a témától, de elnézést, mindent részletet szeretnék leírni). Jó kis álom volt, de ez nagyon érdekel, hogy ezt miért álmodtam? Alapvetően ha tetszik egy lány, akkor annak az arca, szeme tetszik (nála pl. különösen ezek). Azért mert egy lánynak bomba teste van, de a többi tulajdonsága rossz, hát.. olyannak nem udvaroltam, és az olyan nem is érdekel (1. részt, mert fiatalnak érzem magamat még hozzá, másrészt pedig rendes párkapcsolatban gondolkozok általában, nem csak abban, hogy letudjam fektetni..). Egyébként félre értés ne essen, elképzeltem már párszor az Annát többszínű fehérneműben, és hát.. igen, tudjátok, *fapp fapp*, de többször képzeltem el magunkat úgy, hogy nem szeretkezünk, hanem beszélgetünk, csókolózunk, egymáshoz bújunk.


Sajnálom hogy hosszú lett, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy akkor most szerelmes lettem? Vagy mit akar jelenteni ez az álom? Gondoltam ha a részletes hátterét leírom ennek, akkor könnyebben megválaszoljátok.



2015. júl. 3. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem igazán érdekel...
2015. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú és tagolatlan szöveg, ezért csak pár szavat olvastam belőle random.

A lényeg, hogy legközelebb ne legyen takaró és ne az álmodban és álmok alapján akard megélni a világot, hanem a valóságban.

Az érzéseid te tudod. Mit jelent a szerelem?

Valami érzést kergetsz vagy valaki számít neked?

2015. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Duenna ***** válasza:
15 évesen mindenki ilyesmiről álmodik, álmodozik, természetes, hogy amivel sokszor foglalkozik az ember éber állapotában, az megjelenhet az álmában is. Nincs ebben semmi érdekes.
2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem normális ilyen hosszú szöveget írni. Ez nincs rendjén.
2015. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ez nem szerelem még szerintem, csak vonzalom :D
2015. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Érdekes sztori, amúgy meg egyetértek az előttem szólóval. Egyébként meg érdemes lenne talán udvarolni neki. Leírtak alapján ragaszkodsz hozzá egy kicsit, azt pedig tudom milyen rossz visszafojtani. Az pedig a másik, hogyha majd egy másik sráccal látod, az milyen rossz lesz..
2015. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznót álmodik.
2015. júl. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
keresd meg a lány és kérdezd meg hogy randizik e veled, max nemet mond XD
2015. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Véletlenül nem Cserépfaluban laksz es van két testvéred (Hanna ,Peti),mert nagyon hasonlítasz egy osztálytársamra a hoszu szöveg alapján (amit elolvastam)
2016. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!