Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az erdekes...

Mit jelenthet az erdekes kisse ilyeszto almom?

Figyelt kérdés

A nagy batyam meg csokolt eloktem magamtol es ki mentem a szobabol. Levittem a szemetet egy macska ram ugrot es a bal kezembe ugy bele harapot hogymikor fel kelltem is eresztem a harapast.

Korulottemvalahol fel robbant valami a nagy batyam egy benton godorbeeset bele nem tudom hogy meg e halt. En a tuzben egtem el.

Aztan egy lepcsoket lattam amin elindultam felfele mindent feher feny boritott menet kozbe konnyeztem es azt ki abaltam hogy elni akarok. Talaltam egy tukrot bele neztem es angyal voltam az "epulet" visszhangzot mikot ismet fel ki abaltam hogy elni szeretnek e kozbe megbotlottam egy lepcsoben el esettem es a lepcson sirtam egyre jobban mondtam azt hogy elni akarok.

(Normalis valaszokat szeretnek, elnezest a helyes irasert.)



2015. júl. 4. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Vallási okból utasítottad el a nagy bátyád?
2015. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

talan azert utasitottam el mert a NAGY BATYAM.

okoskam.

2015. júl. 4. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
De hívő vagy és a környezeted elítélné?
2015. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te egy angyal vagy, aki álmában a nagybátyjával csókolózik.Aztán elégsz a szégyentől és leesel a lépcsőn, mert törött a szárnyad. Én is angyal vagyok, de nem normális, Isten mindig azt szokta mondani "Pepe miért nem vagy normális?".
2015. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mázlista :D Nekem azt mondta, hogy na elmész te a pokolba Lucikám.:P
2015. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Keressetek fel egy jo orvost aki tud meg rajtatok segiteni valahogy:)

Jobbulast!:)

2015. júl. 4. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már rég halott vagyok, az orvosok nem tudnak rajtam segíteni, csak a halál beálltát tudják megállapítani.
2015. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!