Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig egy régi...

Miért álmodok mindig egy régi barátommal akivel már évek óta nem beszéltem és nincs is eszemben?

Figyelt kérdés
Szinte minden éjszaka vele álmodok, de sosem szoktam rá gondolni. Mitől lehet ez?

2015. júl. 12. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert még van vele valamiféle karmikus feladatod amit nem sikerült elrendeznetek. Ez fakadhat előző életeidből, de jelenlegiből is. A választ sajnos nem tudom rá, mert nem tartozik a hatáskörömbe, de biztos van aki képes. Viszonylag sokan vannak.
2015. júl. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem csak arról lehet álmodni, amire gondolsz.

Ez a barát mély nyomot hagyott benned.

Bármitől előjöhet. Ha együtt kávéztatok, akkor a csészealj és előhozhatja.

2015. júl. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amúgy kedves #1, mire vagy szakosodva?
2015. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
...
2015. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szellemgyógyászatra, lélekgyógyászatra és valamilyen szintű spirituális tudásra. Ezen felül pedig viszonylag nagy behatásom van az asztrális síkra, meg még pár dolog ezek mellett. Inkább a szellemi közlések alapján tájékozódom és tudok dolgokat ebből fakadóan.
2015. júl. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az én lelkemet megtudod gyógyítani távolról?
2015. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Távolról még nem próbáltam, de közelről sem egy könnyű feladat (még, hiszen csak 2x csináltam eddig). Nem hinném, hogy képes volnék rá messziről.
2015. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy szellemi közlések alapján szoktál tájékozódni. Ezt hogy kell érteni pontosan?

Mi mindent tudhatsz meg?

2015. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Leginkább olyan dolgokat tudhatok meg, amelyek egy személy számára nyújtott segítségben játszhatnak közre és segíthetnek abban. Ezen felül olyan dolgokat tudhatok meg, amelyekre szükségem lehet/lesz a közeljövőben. Erre általában rávezetnek (holott alapjáraton nem szoktam ilyen dolgok iránt kutatni. nagyjából elégedett vagyok a tudással, hiszen tudom hogyha szükségem lesz rá, akkor megadják azt ami kell éppen). Van, hogy szóban magyaráznak el dolgokat.. Mikor milyen kedvük van.
2015. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, hogy foglalkoztál velem :D

Amúgy megtippelnéd a nevem? (ez nem teszt, csak érdekel a tipped).

2015. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!