Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nyaron szakitottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nyaron szakitottam a baratommal de aztan kibekultunk es azota csak jatszott velem. Szombaton lettunk masfel evesek atjott hozzam ugy tunt minden a regi le is fekudtunk aztan aztmondta nem szeret es elni akar es szamara halott vagxok.

Figyelt kérdés
Lany letemre en megyek utana egy honapja es mar tonkrementem nagyon csunyakat vagott a fejemhez semmibe nez! De anikor elment tolem sirt.. es nem mondta meg h miert. Mas csaj nincs a dologba ez tuti ! Aztmondja neki most magany kell es elni akar..max a fiu haverjai beszeltek tele a fejet. Van esely h meggondolja magat?A szobam tele van cuccojkal amik tole vannak. Aztmondta lehet egy ket honap mulva ezt megfogja gondolni es lehet valami. Nagyon megalaztan magam elotte es tenyleg szeretnem ha megbanna amit tett! Mar az utcan ram sem nez nem is koszon egy suliba jarunk ha latom mindig letort megy a haverok utan akik nevetgelnek de ha meglat engem elkezd o is hulyeskedni.egesz nap veluk van es felek h igy nem lesz ideje h hianyozzak neki es elfelejt hamar! Ha belegondoloj h nekem is tul kene lepnem rajta akkor viszont csak az exem jut eszembe ugy erzem ez csak vele sikerulhet es o meg harom ev utan meg mindig szeret engem. Kezdjek el vele beszelgetni vagy mit tegyek? Ha nem szeret akkor miert sirt anikor kimondta h vege es miert szomorkodik mindif ha meg meglat teszi hogy boldog? Es miert szeretne kielni magat? Mindig mondta h neki tokeletes vagyok! Egyik naprol a masikra nem mulhatott el a szerelem foleg nem igy hogymar semmit nem szamitok neki.

2014. szept. 29. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázkodj már meg egy fiúért! Annyi van belőlük, mint csepp a tengerben! Semmibe néz, rosszul bánt veled, megbántott, rád se néz, nem köszön.... Neked komolyan ez kell? Nem fog változni, csak játszik veled, csak szexre kellesz már neki.. Te meg mindent elhiszel ami a száján kijön.. Pedig belül te is tudod, hogy ez már veszett ügy.
2014. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nagy tores volt neki a szakitas, es most szeretne egy kicsit egyedul lenni.. en azt csinalnam a helyedben, hogy megprobalnek jokedvunek tunni es beszelgetni a tobbi fiuval, akar a baratai kozul is, nem jarni, csak beszelgetni..Lehet akkor radobbenne, hogy elveszithet. Meg futsz utana addig ugy erezheti, o diktal es barmikor meggondolhatja magat es visszamehet hozzad. Regi exet felejsd el meg le nem zarod ezt, meg te is akarnal ezzel a mostanival kapcsolatot, neki se vagy kozombos, vard ki vele mi lesz meg a folytatas kettotok kozott, csak valtoztass strategiat.
2014. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz könnyű:

Gondolom fiatalok vagytok vagy első barátnő voltál neki.

Bizony, lehet, hogy "tökéletes" barátnő voltál neki, de a férfi olyan (és a nő is), hogy ki akarja magát élni.

Ahogyan a szakítás óta viselkedik veled: tudják húzni a mézesmadzagot, mert jó, ha ott van mellette (még egy) nő, de nem akar tőled már komolyat, csak néha még összebújni.

Ne haragudj, ha nyers voltam, nem az akartam lenni. Nagyon sokáig tudják húzni az ember agyát, hónapokig akár, te pedig csak szenvedsz, kikészíti az idegeidet, miközben más mellett már rég boldog lehetnél.

Az első lépés: tedd el a cuccait.

2014. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miert engedi hogy enyire befolyadoljak a baratai? Es mi az h eni akar? Tudom h a szakitas nagy tores volt de mindent megtettem hogy jo legyen a kapcsolatink. O engem okol aztmondja agamnak koszonhetem. Szombat ota nem kerestem a barataimmal uzent h ne irjak es hagyjam beken. Ugy erzem ezzel h egy ket honap mulva lehet meggondolja csak le akart razni. Ugyanakkor nem akarja h mase legyek mindenre es mindenkire feltekeny. Jol tennem ha kicsit direkt feltekenye tennem?
2014. szept. 29. 10:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Irjatok meg kerlek!
2014. okt. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!