Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A régi barátommal szakítottunk...

A régi barátommal szakítottunk. Azóta van új barátnője. Ráírjak hogy mi van vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Hiányzik, de azt se akarom, hogy azt higgye vissza akarom szerezni, mert nem akarom csak érdekel mi van vele. Attól félek nem fog visszaírni vagy leráz.

A baj csak annyi hogy nem jól váltunk el és haragudott rám de nem mutatta ki.

Szerintetek? :(



2015. márc. 29. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Írj, és ha nem ír vagy leráz, akkor mi van?
2015. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha ráírsz, úgy is azt fogja hinni hogy újra akarod kezdeni.
2015. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig sem beszéltetek, akkor teljesen felesleges. Felejtsd el, ne alázd meg magad.
2015. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd. Ha ráírsz, gyengeséget mutatsz, és azt kihasnálják sokan.
2015. márc. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy használja ki?
2015. márc. 29. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondoltam, nem fog visszaírni az exem, mikor utoljára megkérdeztem, mi van vele, bár visszaírt, de olyan sablonos, semmilyen volt, hogy kár volt ráírni.
2015. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 To7ka ***** válasza:

A 3# értek egyet. Sokkal jobb, ha tartod magad. Tudod, hogy együtt van valakivel, bizonyára jól megvan, vele is kicseszel, felkavarhatod az érzéseit, pláne ha nem túl sok idő telt el, Te is rosszul fogod érezni magad miután ráírtál... Ha vannak közös ismerősök valóban egyértelműen úgy fog tűnni, hogy koslatsz utána. Nem szerencsés, majd ha már nem hiányzik annyira, több idő eltelik, lehet spontán érdeklődni..:)


Mi történik mi történik? Megint egy villám átgondolatlan rövid válasz. Az exed azt hiszi rólad, hogy még nyomulsz, megmutatja barátnőjének, elmesélik közös barátoknak, ez még valóban nem feltétlen számít, csak kinevetik vagy furán néznek le, oké. De felkavarni a saját érzéseid azzal, hogy ráírsz valakire.... És nem válaszol... Vagy válaszol és bunkó, vagy válaszol és kedves. Gyakorlatilag bármit reagál a levélre, az elküldés gomb után másnap már szarul fogja magát érezni, és napokig várja a választ. De legalább Te voltál a leggyorsabb! juhu-.-

2015. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ettől félek én is hogy megmutatja másnak.

Vagy bunkó lesz.

De ha meg sem próbálom...

Amúgy fél éve szakítottunk, és miattam. Szeretnék tőle bocsánatot kérni, de nem hatná meg és csak megalázom magam. Úgy szeretnék vele beszélni, mintha nem lett volna semmi rossz, de úgysem menne :/

2015. márc. 29. 19:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hinné, újra akarod kezdeni. Ami igaz is, különben nem most próbálnál kapcsolatba lépni vele, mikor már van új kapcsolata.

Mit vársz? Jó, bocsánatot kérsz és aztán? Gondolod, szívbéli barátok lesztek te, ő, meg az új barátnő?

2015. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kerested, most már ne akarj beleköpni a kapcsolatába.
2015. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!