Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Van-e valamilyen jelentése a farkasnak?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem valakivel, nagyon jól alakult, de aztán nagyon átvágott. Nem veszekedtünk, nem bántottuk egymást, soha nem beszélt velem csúnyán. De nagyon átvágott (többször is), ezért szakítottam vele.

Pár napja megkeresett újra, hogy találkozzunk, de én nem akartam. Már egyáltalán nem bízom benne.

Tegnap éjjel ezt álmodtam:

A volt párom egy nem éppen kedves hangvételű levelet írt nekem. Emlékszem, hogy álmomban azon gondolkodtam, hogy ez mennyire meglepő, mert sose beszélt velem ilyen stílusban. Sajnos már nem emlékszem pontosan a szövegére. Annyi maradt meg, hogy azt írta magáról, hogy ő egy farkas, akinek vadásznia kell. Valamit írt rólam is, de arra nem emlékszem.

Ez mit jelenthet??? :S



2015. júl. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A farkas egyértelműen azt jelképezi, hogy te milyennek gondolod őt valójában. De ezt már az első részben igazából leírod. Hiába mutatja magát kedvesnek, hiába beszél veled kedvesen, mikor átvág téged. Az, hogy milyennek mutatja magát, az nem fér össze azzal, hogy hogyan viselkedik. Úgy viselkedik igazából, mint egy farkas (amikor szembe kerülsz vele): alattomos, nem tudhatod, hogy megbízhatsz-e benne, mi a szándéka. Ismered az aranyos, kutyához hasonlító oldalát (amikor kedves veled), de ismered a vadászösztöneit is (amikor átvág téged).
2015. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is valami ilyesmire gondoltam. Hogy vigyázzak vele, hiszen ő egy farkas.
2015. júl. 13. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Levelet írni: lemaradás, halogatás.


Farkas

- Kedvetlenség. Fehér farkas: új ismerőseid csalódást okoznak. Szelíd farkas: megbékélés, beletörődés. Támadó, vicsorgó farkas: lázadozás.


Vadász

- Magadra erőltetett keménység.


Vadászat

Kontárkodás; olyasmire vállalkozik(zol), olyan dologba szól(sz) bele, amihez nem ért(esz). Ha rád vadásznak: érzelemrablás, elhódítási kísérlet.


Üdv,

Rasztás Dzsimi

2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3: Köszönöm, végül is ezek is beleillenek a képbe valamennyire :)
2015. júl. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!