Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Egyáltalán van...

Mit jelenthet? Egyáltalán van valamilyen jelentése?

Figyelt kérdés

Pár hete azt álmodtam, hogy a fiú, akibe 4 éve reménytelenül szerelmes vagyok, meghal. De nem akárhogy. Szóval úgy volt, hogy volt egy hatalma ház, ahol minden nagyobb volt, mint a megszokott. Egy szobában "laktunk" úgy kb. 6-an, de nem láttam tisztán. Háború volt, az emberek gyilkos PÁRNÁKKAL hadakoztak, volt egy nagy párna-ágyú is, emlékszem. A szobánk - üveges - ajtaja előtt mindig állt egy férfi, akinek hosszú királykék fürdőköpenye volt. Am a csata is a házban volt. Sorban eltűntek mellőlem az emberek, a barátaim (a legjobb barátnőm is). Aztán az egyik ottmaradt közeli barátommal elindultunk megkeresni SAJÁT MAGÁT, aki mellesleg a wc-ben zokogott. Aztán amikor visszamentünk, a szobában ott volt egy viszonylag magas, szőke nő, aki Karen Grassle-re hasonlított a '70-es évekből. Ő mondta el, hogy a fiú meghalt. Aztán kérdezgettem tőle (pl.: hogy/mikor/hol halt meg, azonosították-e, tényleg ő halt-e meg, ki azonosította, hol találták meg stb.), készségesen elmagyarázott mindent, de a válaszokra nem emlékszem. Aztán mentünk a ravatalozóba, ami a házon kívül volt. A város (vagy mi a szösz) hasonlított talán Pestre meg Szegedre. Amikor mentem fel a ravatalozó lépcsőjén, az ÖSSZES ember eltűnt körülöttem. Bementem. A ravatalozóember tudta mit akarok. Odakísért Hozzá. Láttam, ahogy holtsápadtan fekszik a koporsójában. Ráborultam és zokogtam.

És vége lett, keltett az ébresztő.

Érdekelne, hogy mit jelenthet.



2015. máj. 13. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos érdekes álom..

Szerintem ez annak a jele, hogy gondolatban már kezded eltemetni , mert reménytelennek érzed a helyzetet.

Valószínűleg az agyad erre így reagál.

2015. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha valakit látunk meghalni, az illető hosszú ideig fog élni. Hatan lenni, szerelmesnek lenni. A 6-os ugyanis a szerelem száma.

Párnákkal csatázni jelzi azt, hogy igazából senkinek nem akartok komolyan ártani, mindenki inkább csak a maga érvényesülését, a maga érdekit nézi, azért vív, viszont a gyilkos párnák meg a párnakilövő ágyú jelzi, hogy ezekkel a szavaitokkal és tetteitekkel másokat ténylegesen bántotok vagy bánthattok.

Ha egyik barátnőd önmagát keresi, az valóban et is jelentheti: hogy még tényleg megs zseretné találni önmagát, mi legyen, ki legyen a párja, stb. Az, hogy a WC-ben zokog, jelenti azt, hogy meg akar szabadulni valamitől a múltjában, változást akar, tiszta lapot, de ehhez külső segítségre is szüksége lenne.


A magas szőke nő itt a józan észt, a külső érveket jelképezi: hogy azt mondja, hogy a fiú meghal, azt jelenti, hogy célszerű lenne elfelejteni ezt a srácot. Viszont, hogy látod a koporsóban, jelzi azt, hogy egykönnyen nem fogod tudni elfelejteni.

2015. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!