Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ennek az álomnak lehet valamil...

Ennek az álomnak lehet valamilyen jelentése? Elég morbid.

Figyelt kérdés

Édesapám 7 éve halt meg, a viszonyunk sosem volt tökéletes, túl sokat ivott, olyankor agresszív volt, de amúgy nagyon szeretett, de mégsem alakultak jól a dolgok.

Most éjjel azt álmodtam, hogy feltámadt és vár engem, hogy találkozzunk. Találkoztam vele, alig vártam, de se kezei nem voltak, se lábai. Én mégis rettentően örültem neki, hogy megölelhetem.


Ennek van valamilyen jelentése vagy csak összehozta az agyam? Inkább az egészben az a furcsa, hogy hiányoztak a végtagja, mint akinek amputálták.


Van valakinek véleménye?

Előre is köszönöm! 19L



2013. okt. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi jelentősége nincs.Talán tul stresszes vagy mostanában? Próbálj meg kikapcsolodni.PL: menj társaságba kávézni mozi vagy egyszerüen amit szeretsz.És mindenképp hanyagold a gondolataidban ezt.Próbálj mindenképp édesapádra pozitivan gondolkodni.És sajnálom hogy oly fiatalon elvesztetted apukádat. Én 33 évesen vesztettem el bő egy éve.De az élet megy tovább.Az meg hogy jol lesett megölelni ez természetes. Amit tehetsz,az az hogy kimész hozzá a temetőbe,és viszel a sírjára egy mécsest.Elmondasz egy imát,/ha hívő vagy/ és teljes tiszta szívből szeretetteljesen gondolsz a szülődre.
2013. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel szeretted apukádat és Ő is,ezért hiányzik.Álmodban újra láthattad,megölelhetted.Arra,hogy nem voltak végtagjai véleményem szerint az agressziója miatt az agyad "amputálta",mondván nem tud bántani.Lehet,hogy valójában éltében nem ütött meg(lehet,igen,ezt Te tudod)de ha nincs sem keze,sem lába,biztos nem tud bántani.Én erre gdondolok...Az agy fura dolgokra képes...
2013. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik embernek nagyon szokatlan álma/álmai van-nak. Ilyenkor ugrok be a kérdés:"vajon jelent ez valamit?"Persze megfejteni senki nem tudja. Én se tudtam pedig több is volt. De az Élet megfejti,ha az jósálom volt. Nem azonnal. Sok év után. Kinél hogy... Lehet épp akkor ugrik be,mikor az ember nem is gondol rá.A jósálom (vagy jövendölő álom) szerintem ajándék és gondja van megfejtéséről annak aki küldte. Akinek jósálma van megtudja annak értelmét a maga idején.
2013. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát volt rá példa, hogy kezelt emelt rám, sokszor féltem tőle. Igazán szeretett, de a halála előtti egy évben már nem is láttam, mert nem akartam látni.


Általában könnyen értelmezhető álmaim vannak, ez most ilyen kirívó eset, ilyesmikről ritkán álmodik az ember.


Az biztos, hogy igen stresszes életem van, de nem gondolom, hogy amiatt lett.


Mindenesetre nagyon köszönöm mindhármótok válaszát, hasznosnak találtam őket!

2013. okt. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!