Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet ez az igen furcsa álom?

Mi lehet ez az igen furcsa álom?

Figyelt kérdés

egy nap azt álmodtam , hogy az osztálytársaimmal egy nagy múzeumszerüségben vagyunk és egy dinoszaurusz van kiállítva : a dinó életre kel és letüsszenti az osztálytársaimat , erre ők elüvöltik magukat és fél órán át ( az álombeli órám szerint mert megnéztem ) röhögtek 60 cm átmérőjű szájjal ( ezt is megmértem ) utána engem akart letüsszenten ( beszélt is a dinó )ere mgrémültem és kifutottam egy nagy fa kapun , ott egy dinócsontváz volt aki azt mondta , hogy én segítek neked

én meg ráválaszoltam jó , köszi

és eltaposott


a kérdésemet e szabályok szerint mérlegelve írtam ki:

Ellenőrizd, hogy a kérdésed a legmegfelelőbb kategóriába soroltad-e! Ha nem, válassz bal oldalon jobb kategóriát!

Kérdésed kérdés legyen, ne témacím vagy csupán egy kulcsszó! A listaszerű megjelenítésben egyébként nem fog látszani, hogy mit kérdezel!

Ne kérdezz több különböző dolgot egy kérdésben. Ezekről egyenként írj ki kérdéseket!

Kérdésed konkrét legyen! Ne azt kérdezd, hogy "Tudja-e valaki", mert arra egy Igen vagy Nem a helyes válasz. Ne kérdezz olyat, hogy "Mi a véleményetek", mert ez nem elég konkrét, nem létezik rá helyes válasz! Szóval azt kérdezd meg, amit valójában tudni szeretnél!

Kérdésed mellé csak akkor írj rövid magyarázatot, ha úgy érzed, hogy a kérdésben nem tudod eléggé informatívan megfogalmazni, mit szeretnél tudni! Ami nem túl lényeges a kérdéskiírás szempontjából, azt a magyarázat mezőbe írd!

Ne utalj egy régebbi kérdésedre! Ezt az oldal anonimitása miatt nagyon nehéz megtalálni, így inkább önmagában teljes kérdéseket írj ki!

Ne írj csupa nagy betűvel, ez netikett vétség! Az ilyen kérdések értesítés nélkül törölve lesznek.

Ne használd apróhirdetésre honlapunk, vannak az interneten erre szakosodott weboldalak, ahol ezt megteheted, itt nem.

Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!

Tilos más magánszemélyek képeit linkelni, adatait nyilvánosságra hozni!

A kérdés kiírásával történő gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozás, termék, weboldal reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen kérdéseket ne írj ki!

Csak valós kérdéseket írj ki! Ha más személynek adod ki magad, ha ellentmondasz magadnak a kérdéseidben, úgy vesszük, csak provokálni és szórakozni jársz ide, és emiatt regisztrációd megszüntetésre kerülhet.



2015. júl. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Tipikus kamaszálom. Az osztálytársaid a környezetedet és a mindennapi életet szimbolizálják. Múzeum, a felnőtté válás útja. A dinó, aki letüsszent titeket: jelzi egy új divat vagy egy nagyobb, "menőbb" személy befolyása alá kerülnek a társaid, akörnyezeted, ami először megbotránklozást vált ki, de aztán mind a "rabjai lesznek, és a befolyása alá kerülnek.

Hogy te nem hagyod, hogy letüsszentsen, jelzi azt, hogy te nem igazán csíped ezt az új dolgot vagy divatot.

A dinó csontváz: mivel az csak csontváz, te a régi dolgot akarod követni, vagy egy felbnőtt segítségét kéred. Az meg, hogy eltapos, jelzi azt, hogy a tööbbiek lenéznek emiatt a konzervatívságod miatt.


A hatvan centi: hatvanas egyfajta 12x5 A 12 a teljesség száma, az öt viszont valamiben megrekedés, megtorpanás, illetve az, hogy semmi befolyásod nincs az adott ügy folyamatára. Ez wegy ilyen időszak, át kell vészelned és legyál önmagad!

2015. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2015. aug. 13. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelenthet sose bízz meg egy csontvázban, főleg akkor, hamár kihalt ;) Gondolom voltál dínó kiállításon, és megragadt benned. Egyébbként nagyon érdekes, hogy egy csontváz beszél... jelentheti, hogy egy régi bizalmas barátod, át fog verni.
2015. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is jelentheti az új dolog felelösség teljes, és a segítő csontváz meg akart menteni a felőséged elől azzal,hogy "eltapos"meg szabadít... a vég,vagy felvállalod a felelősségedet... akár mi is legyen.
2015. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!