Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez a furcsa...

Mit jelenthet ez a furcsa álom? Atombomba, világvége, kéménybe szorult Télapó meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Na szóval újból itt vagyok, mert ma éjjel álmot láttam. Elég giccsesen hangzik, de ez az igazság. Azt álmodtam, hogy Karácsony volt, díszítettük a fát, ami új nekem, hiszen sosem szerettem az ünnepeket, sőt utálom az összes ünnepet. Aztán hirtelen nem tudom hogyan, de fura módon este lett, és valamilyen hangokat hallottam a kéményből, így kimentem megnézni. Miután kimentem láttam, hogy valaki a keményen át akar bemászni, így fogtam egy puskát és lelőttem. Nem vettem észre, de a rénszarvasok a tetőn voltak, így azokat is agyon lőttem. Aztán jött a rendőrség és rám tették a bilincset, majd a tetőre mentek és próbálták kihúzni a szakállas ipsét a keményből, de nem tudták. Az egyik rendőr bement hozzánk és begyújtott a Mikulás alá, így az a felszökő hőtől kirepült a keményből. Szerencsére nem halt meg, hanem a szakállát érte a golyólövés, ami nagyon vérzett. Engem bevittek a rendőrségre, mert bizonyára a szakállas Mikulás feljelentet. Egy célba kerültem, ahol atombombát eszkábáltam, hogy otthon legyek szilveszterkor. Valahogy megcsináltam az atombombát és felrobbantottam. Persze mindezidáig az ágy alá bújtam az atombomba elől, aztán hallottam egy hatalmas robbanást, az atombomba levitte a háztetőt, de nem állt meg végigsöpört a városon, amíg nemcsak jött a világvége, mert elromlott a naptár és nem 2015 volt, hanem 2012 decembere. Szerencsére én megúsztam az ágy alá bújva.
2015. júl. 24. 07:11
 1/3 Jane81 válasza:
Nem szeretnél könyvet írni?
2015. júl. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. júl. 24. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor álmodsz pl.: Világvégéről meg ilyen ünnepi dolgokról, ha lefekvés előtt erre gondolsz... nem gondoltál világvégére meg ilyenre?
2015. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!