Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elfelejtett gyermekkel kapcsol...

Nufnuf kérdése:

Elfelejtett gyermekkel kapcsolatos visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Gyakran álmodom azt, hogy megtudom, hogy szültem egy gyermeket az exemnek és tulajdonképpen elfeledkeztem róla. Ilyenkor sohasem nálam van a 'gyermekem' hanem az exem nővérénél ( akivel nem voltfelhőtlen a viszonyom) és ő vigyáz rá. Álmaimban rossz anyának érzem magam, mivel a gyermek már 2-3 éves és nem én neveltem idáig.


Mikor felébredek kell 3-5 perc, hogy megnyugtassam magam, hogy valójában sohasem szültem még.


Evans álomelméletében hiszek, de szerintetek ennek lehet valami értelme?

Még sosem volt ilyen makacs visszatérő álmom.



2015. jan. 9. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy lehet, hogy van közted és az exed valami lezáratlan ügy, és hogy ő is őriz valamit belőled az emlékeiben. (Gyereket szülni neki), a másik meg az, hogy lehet, hogy az exed a nővéréhez viszonyít téged, hogy vele jól kijött, és a gyerekkorában a nővére gondoskodott róla, amit gondoskodást tőled is elvárt volna..


Az meg, hogy visszatérő álom, ez azt jelenti, hogy első sorban magaddal kell tisztáznod, mi akarsz tőle, mit akarsz önmagadtól. Megnyugtatlak: nem lennél rossz anya, nekem ezen leveled alapján igencsak lelkiismeretesnek tűnsz.

2015. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!