Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez normális? Nem szeretem a...

Ez normális? Nem szeretem a My Little Pony-t így nem tudom hogy álmodhatam ilyet

Figyelt kérdés

Aszt álmodtam hogy ponyville-ben vagyok és valaki megszólit hátúról, és a pofámba rúg Rainbow Dash,És mikor felébredek magam ellőt látom Rainbow Dash,Pinkie Pie,Applejack,Rarity,és Fluttershy, és mikor megpróbálnak megölni elö jön Twilight Sparkle és elbánik mind a 5 pónival, és a földön meglátok egy Zelda Kardot és azzal kiszabadítom magam, és levágom egytől egyig a fejüket, de a hátam mögöt Sonic Azzal fenyeget hogy elvágja a torkát Twilight-nak ha nem teszem le a kardot, de inkább nekimentem Sonic-nak és én kerültem ki győztesnek de a hátam mögöt elkábítják Twiight-ot és engemet is , és mindketten a kórházban ébredünk. és mikor megkérdezem Twilight-ot hogy mi történt? aszt mondta hogy megakartak ölni, és én meg erre akkorát röhögtem hogy aszt hitem attól fogok meghalni, de Twilight A Fejem fölé varázsolt egy póhár vízzet és le öntőt, és aszt kérdeztem hogy ez mi volt!! és aszt válaszolt hogy mert nevetem! és erre mondtam hogy ó értem, és elkezdtünk beszélgetni és 2 hét útán mikor elmentünk a kórházból elhivtam vacsórázni. mikor az éterembe értünk kicsit zavarban voltam mert hát nem minden napi hogy póni-val vagyok, és elkezdtünk beszélgetni és megkérdeztem hogy mért nincs fiúd? és aszt mondta hogy inkább egy olyan fiúval lenne mint én, és mikor a házához értünk iszógatunk egy kis bórt és egyszer csak ki döltem.Mikor felébredek megkötözve találom magam egy kötélel és Twilight is megvolt kötözve és megkérdezte tölem mért hazútál!! és aszt válaszóltam hogy nem is hazutam miböl gondolod ezt? és aszt mondta hogy átvertél,hazútál,kihasználtá,Szerinted? és próbáltam kimagyarázni magam de nem hagyta és egyszercsak bejöt az ajtón Celestia És Luna hercegnő és kivezetek,csak hogy meglátam egy inyegciót a földön és az egyikbe szúrtam, és menekülni kezdtem, csak hogy mikor a kijárathóz értem meg fórdult a fejembe hogy mit csinálok? és akor jöttem rá, hogy bele szeretem Twilight Sparkle-Be és a hátam mögöt letámadot 20 20 Rainbow dash, Pinkie Pie, És Fluttershy, csak hogy rájuk löttem egy Kámehámehát, és Azzal a tudatal hogy szerelmes vagyok Twilight-ba Mentem hogy megmentsem, és mikor folyton jöttek az elenfelek Mindenkit Egy Shoutgun-nal szét löttem mindenkit egy gépfegyverel még szét is löttem, egy ajtót, ki törtem és pekhemre Ott volt egy Super Sonic és megpróbált megölni mentek az adok kapok Lézer sugár Lézer sugár után és mikor a földön voltam egy régi átverésel azzal hogy mi az a hátad mögöt a hülye bevete és megöltem egy lézer sugáral, és mikor ki törtem az ajtót Twilight-ott elájultan találtam, nem lélegzet,és meghalt.és mikor sírva könyörögtem hogy kejfel, nem kelt fel. és rajtam röhögöt Celestia És Luna hercegnő, és rájuk támadtam szétvertem mindkettöt, de nem sikerült, és rámtámadtak, és mikor halálközeli élménem lett (álomban) átváltoztam SSJ (szuper csillag harcos-sá) elkeztem lézer sugáral megölni és végül kegyelemért könyörögtek, de nem addtam nekik kegyelmet, Kámehámehát Löttem rájuk, Tüz gójokat, és végül egy óriási Tüz gömbel szét löttem öket, mikor megkönyebülten óda fútótam Twilight-hoz és sírva könyörögtem órditotam minden ami eszembe jutót megpróbáltam de nem sikerült, és mikor rá csöpögöt a könyem, felébrett és megkérdezte hogy mindezt te csináltad, miért? és aszt mondtam hogy azért mert szeretlek, és haza vittem és elkeztem ápolni és mikor meg gyógyult megkérdezte hogy esetleg nincs e kedved össze jönni egy randira? és aszt mondtam hogy igen, és rá 1 év után Eskűvő azután 10 év után gerekek és eggyüt haltunk meg kb 40 év eggyüt lét után, és már csak a saját röhögésemre kelek fel


Mi a véleményetek?



2015. júl. 27. 18:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő nem olvastam végig mert már a felénél elvesztettem a fonalat...

Nem jelent semmit ez az álom.

Amúgy meg nem aszt, hanem azt. :D

2015. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szereted, de mégis az összes létező póninak tudod nevét o.O


Amúgy nem jelent semmit.

2015. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Onnan tudom az összes póni nevét hogy végignéztem az első 2 évadot
2015. júl. 27. 19:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Végignézted az első 2 évadot, de nem szereted... :'D
2015. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
öcsém azt mondta ha meg nézem segit be csajozni mert nekem nem megy
2015. júl. 27. 19:39
 6/21 anonim válasza:
100%

Nem jelent semmit az almod.

Viszont komolyan elhitted az ocsednek ha megnezel egy filmet attol fogsz tudni csajozni... szohoz sem jutok.

2015. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ÚGY értem, hogy az öcsém fog segiteni be csajozni, mert nem nagyon volt barátnőm, és azt mondta hogy ha megnézem a 2 évadot akkor segit
2015. júl. 27. 20:37
 8/21 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább a helyesírásodon dolgozz egy kicsit, az segít becsajozni. ;)
2015. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok jó helyesírásból, senki nem tökéletes XD
2015. júl. 28. 19:05
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de alap dolgokat írsz félre, amit mindenki letud írni...
2015. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!