Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most akkor mindig lesz?

Ez most akkor mindig lesz?

Figyelt kérdés

Ha valaki meghalt a környezetemben én álmodtam vele. Meghalt keresztanyukam és rá pár napra vele álmodtam és nagyon boldog volt. Utana meghalt potmamam(arrol nem tudtam meg akkor) és vele Aznap álmodtam mikor meghalt és ő is boldog volt az álmomban. Én úgy értelmeztem hogy így köszönnek el tőlem. Mivel az álmomban együtt vagyunk Boldogok. Belegondolni is Félek mikor álmodok megint valakivel akit szeretek.

Amugy nem szoktam álmodni,csak nagyon ritkán és ha álmodok akkor annak mindig jelentése,mondanivalója van.

Vélemény?



2015. júl. 28. 22:59
 1/1 Legoman ***** válasza:

Álmodni mindenki álmodik, de kérdés az, hogy ki emlékezik rá.


Ha valaki meghal, akkor a földi szenvedés véget ér, minden betegsége elmúlik, és boldog lesz. :)

Emiatt ne féljél, mert a félelem csak félelmet kreál. Minél jobban félsz, annál jobban rettegsz, és minél jobban rettegsz, annál jobban félsz.

Ez egy kör, aminek soha nincs vége, csak akkor ha nem félsz.

2015. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!