Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ugye semmi baj nem lesz?

Ugye semmi baj nem lesz?

Figyelt kérdés

Kezdenem az előzményekkel:


A nagymamám már meghalt, de sokszor álmodok Vele, nagyon sokat is gondolok Rá. - Sajnos már több, mint egy éve ment el... .


A napokban meghalt a szomszédunk, elég hirtelen. Számomra váratlan volt, de mindenki tudta rajtam kívül, hogy beteg.


A párom Édesapja kórházba került tegnap.



Alapvetően nagyon tartok a betegségektől, talán kissé nagyon is.


Azt álmodtam - a lényeges részét írom le-, hogy:

Fekszem és alszom (álmodtam!), Anya észrevette, hogy folyik a vér a fülembol és azt mondta, hogy infarktus és én teljesen kikészültem (álmomban is), majd valami furcsa géppel megnéztük és a szív valamelyik - nem is részének mondanám- szóval az értékek magasabbak voltak a megadottnál.


A páromat felhívtam álmomban, majd nagyon rosszul ébredtem. Azonnal leirtam Neki mindent.


Elfelejtettem az előzményekhez írni, hogy pár napja lázas voltam, meg voltam fázva és az orvos olyan gyógyszert írt fel, aminek szivritmuszavar is lehet ritkán a mellekhatasa, ezért nem "mertem" bevenni, azaz aggódtam kicsit.


Mit gondoltok?



2015. júl. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy túlérzékeny vagy a témára, akárcsak én. A szívritmuszavartól való aggódásod megjelent az álmodban.
2015. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem! :(


Nem kell aggódnod!

A körülmények felkavartak és hatással vannak rád. Valamilyen szinten gondolom aggódsz,hogy veled is megtörténik a baj,ami kihat az álmaidra is (ugye az agyad próbálja feldolgozni a tényállást. -> A gyógyszerről szerzett infó is szerepet kapott az álmodban.)

Továbbra se kell tartanod semmitől, az álmod nincs kihatással a közeljövődre! (:

2015. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az aggódás miatt jött ez az álom, meg a haláleset is felkavarhatott kicsit.Ha anynira aggódsz, csináltathatsz egy ekg-t, nem sokból áll...
2015. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Részvétem!

Az köztudott, hogy az álmoknak mindig van jelentősége.

És a legtöbb esetben figyelmeztetnek is valamire.

Figyelj én azt mondanám, hogy próbáld magad kiszaggatni ebből az illúzióból.

Túl sok esemény történt egyszerre és ez nem jó.

Ne reagáld túl a dolgot, mert az agy érdekesen működik...

Ha valamit sokáig mondogatsz , vagy be veszed a fejedbe, akkor az agyad ezt úgy fogja fel mint egy parancs.

És követni fogja.

2015. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!