Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha arról...

Mit jelent az, ha arról álmodtam, hogy a barátom meghal?

Figyelt kérdés
Az álmom asszem úgy kezdődött hogy valahonnan hallottam hogy meghalt, felmentem a Facebookra megnézni, de egy ilyen részvétem vagy ilyesmi sem volt ott. Álmomban azon gondolkoztam hogy ilyenkor mit szoktak írni, mert nem jutott eszembe a részvétem. Megnéztem a neten is, de nem találtam róla infót. Ez után egy másik álom jött ami talán nem olyan fontos, de egy nyaralásról szólt, jött a volt barátom is (nem szerelem), és gondolom azért jött ő is mert nemrég felvittük őt Pestre... Ezután viszont jött az az álom, ami ez előtt volt. Most már találtam a Facen olyanokat hogy te voltál a legjobb meg ilyenek, de én megmondtam hogy nem halt meg, mert még fent volt... Talán sírtam álmomban... Valami olyasmi is rémlik, hogy fejbe lőtték... Nemtudom mit jelenthet, de valósághű volt, és nagyon megrémisztett:( Ha ez számít valamit, tegnap vesztem össze a legjobb barátommal, és a másik legjobbal pedig eldöntöttük hogy 'szünetelünk' mert nagyon megbántottam:/ Akivel szünetelünk, ő az akit a középsőben elvittünk nyaralni... Úgyhogy most szar minden, talán ezért álmodhattam vagy én nemtom... Tegnap felraktam magam felé az álomfogót, amit igazából annak a baátomnak szántam, akivel tegnap összevesztem, de mivel már úgyse fogunk találkozni, ezért megtartottam... De az álomfogónak csak a jókat kéne átengednie nem?:/ Akkor miért álmodtam a haverom haláláról?? Már teljesen belegabalyodtam ebbe, ha tudtok segítsetek, köszi:(

2015. aug. 5. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Álomfogó? Jobban jársz ha eladod/kidobod vagy elajándékozod... Nem ér az semmit sem az égvilágon, főleg akkor ha mondjuk a kínaiból van.

Az előtt vesztetek össze, hogy ezt álmodtad volna? Mert akkor azért álmodtál ilyet szerintem. Ha ez előtt, akkor meg csak véletlen, az álmok nem befolyásolják a jövőt. Nem kell ezzel foglalkoznod, nincs jelentősége (tapasztalatból mondom).

2015. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!