Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álom. Sár, utazás,...

Különös álom. Sár, utazás, csúszda. Megint mit üzent a tudatalattim?

Figyelt kérdés

Szóval éjszaka elég érdekeset álmodtam. Álmomban sok ember, egy nagy tisztáson voltunk, ahol hirtelen mindenki sáros lett. Körülöttem mindenki sáros volt, én viszont úgy emlékszem, hogy nem. Aztán elindultam hazafelé, metróval, a megálló nagyon furcsa volt. Találkoztam egy lánnyal, gyönyörű volt és Ő azt mondta nekem, hogy ez nem egy normál megálló, csúszdán kell lecsúsznunk. A csúszda fehér és zöld színű volt, olyan mint egy selyemcukorka :-) Ezen lecsúsztunk, felszálltunk a metróra. A lány velem szembe ült és tényleg olyan bájos arca volt, hogy hihetetlen. Aztán mondta, hogy nem maradhat, mennie kell és leszállt, pedig nem jött megálló. Én szomorú voltam, mert olyan volt, mintha ismertem volna, így szerettem volna beszélgetni vele többet. Aztán átszálltam egy buszra, ahol szintén láttam a lányt, de messzebb ült, mint én, de itt már nem beszélgettünk, csak nézett. Aztán az egyik volt kolléganőmmel találkoztunk, akinek végre helyre jött az élete. Vagyis a vlóságban rossz körülmények között, egy olyan férfi a párja, aki nem becsüli meg stb. Viszont álmomban nagyon boldog volt, megváltozott. Beszélgettünk, de arra már nem emlékszem miről. Szóval ennyi volt. Igazából az ismeretlen lányra lennék kíváncsi, illetve hallottam, hogy a sár álomban betegséget jelent. Remélem nem :-) Köszönöm!


21L



2015. aug. 8. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Semilyen álom nem jelent semmit, csak álmok!
2015. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek az ég egy adta világon semmit! Mikor fogja már ezt fel az emberi faj?
2015. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki soha, de pár hülye mindig keresni fogja magyarázatot rá......
2015. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lucifer vagyok válasza:
Mielőtt belefulladtam a tóba azelőtt álmodtam pont ezt fú...
2015. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt azért cáfolom! Az álmoknak igen is van jelentése, mert mindig épp olyan emberrel álmodom, aki éppen hiányzik vagy rég találkoztunk. Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy nincs jelentése. Nem rég dédnagymamámal álmodtam, beszélgettünk és azt mondta, hogy elfáradt. Másnap reggelre meghalt.
2015. aug. 8. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
csak azt ne mond, hogy a lánynak enyhén hullámos, hosszú, szőke haja volt
2015. aug. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem talált!
2015. aug. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!