Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent "démonnal" álmodni?

Mit jelent "démonnal" álmodni?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő rémálmom. Egy női,sötét alak az,maszkot visel (?) és kb olyan érzésem van,mintha megszállna,nem tudom leírni azt az érzést,de nagyon rossz,mintha belülről fojtogatna és nem tudnék kiszabadulni.

Nem nézek horror filmeket,nem szedek gyógyszereket és nem vagyok az a spirituális dolgokban hívő ember,csak nagyon rossz,mert egy ilyen álom után félek elaludni,annyira szar.



2015. aug. 10. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
És miért baj, ha megszáll? Tetszik a lány?
2015. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces és amúgy is lány vagyok.
2015. aug. 10. 01:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak a félelmeidet szeretném hogy felismerjük és megértsük...

Milyen érzés, ha fojtogatnak? Nem kapsz levegőt? Vádol valami?

Próbáltál kommunikálni vele?


Majd akkor gondolokd rá, hogy szépet aludj...

2015. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyenekről szólnak a horror filmek. Még jó, hogy nem vagy otthon a témában, és nem tudsz ilyen kérdéseket kiírni.
2015. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van tetoválásod, vagy akarsz? Űj ismerősök között nincs spiritualista? Valami változott mióta elkezdődött ez az álom? Mi?
2015. aug. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a tetkó,hogy kapcsolódik ide?
2015. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező, ez valóban meg akar szállni téged.

Lefekvés előtt imádkozz és igyál szentelt vizet. Ha nincs, beszélj pappal mondd el neki, és kérj a katolikus egyháztól szentelt vizet.

2015. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyennel ébredsz, akkor játsz le újra fejben még félálomban olyan forgatókönyvvel, amiben legyőzöd, esetleg leszeded a maszkját, stb. Egy idő után valszeg el fog tűnni.
2015. szept. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!