Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki aki alomfejto vagy ert...

Valaki aki alomfejto vagy ert ehez, segitene nekem? Nemm pontosan az almot kene megfejteni, csak vlaami hihetettlen dolog tortent vleem amit nem tudok hova tenni.

Figyelt kérdés
Az almom tulajdon kepppen lenyegtelen h mirol szolt, mondhatni valosnak, es nagyon elethunek, nrm voltak benne szornyek meg termeszet feletti dolgok, de megis egy atlagos napomtol el volt deformalva, az neem lett volna ilyen. Es egyszer csak rajottem h almodom, mert ez elobenn ugy se tortent volna meg velem, es ezutan az almomban 1-2ora mulva fellebredtem. De egeszen addig kiprobaltam az alomban azt amit eloben nemlm mertem volna megtennni. kerem segitsenek, es higyjenek nekem
2015. aug. 10. 10:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Haa vlaaki ert ehez, elmondom neki az alom reszleteit torteneseit.
2015. aug. 10. 10:07
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Te is leírtad.

Kipróbáltad álmodban, amit élőben nem mersz.

Van, ami foglalkoztat, van amit szeretnél megtenni, vagy amin szeretnél változtatni, de nem mered. Félsz, hogy mások mit szólnak. De álmodban azért előjön és ott foglalkozol vele.

2015. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kitalálom, mobilról írsz.
2015. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mi a kérdés? Miben kell segíteni? Ez már elég sok emberrel megtörtént, tudatos álom. Néha én is rájövök, hogy álmodom, és az az első, hogy kiugrom egy magas emeleti ablakból, hogy repülhessek.

Ebben nincs semmi különös, örülj neki.

2015. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki nem irja ki hogy miröl szólt az álma, annak biztos nincs esélye hogy megfejtsék azt neki, hiába sopánkodik érte. nehogymár még ezt a szivességet is megtegyük érte, kit érdekel?
2015. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!