Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez tegnap este...

Mit jelent ez tegnap este tízkor fekütem le és nagyon fura dolog történt utána!?

Figyelt kérdés
nem álmodtam semmit, éjfél elöt tíz percel felébredtem mert roszul voltam és az ablakon besütöt az utszai lámpák fénye a fényben meg megláttam egy fekete lebegő polip szerű valamit aztán fel akartam kelni hogy fényt csináljak és nem tudtam mert teljesen le voltam bénulva aztán elájultam és reggel felkeltem akkor furán éreztem magam nem tudtam normálisan gondolkodní, mi volt az az árny, miért nem álmodtam semmit segitcsetek légyszives!

2015. márc. 25. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
nem lehet, hogy almodtad?
2015. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Alvásparalízis. Ja, és a nyelvtankönyv sem ártana.
2015. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem csak álmodtad, valamin nagyon paráztál (vagy csak a tudatalattid) és ez az álmodban egy ilyen ufo/szörnytegként jelent meg. De írj ha ma is megtörténik.
2015. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

ÖCSÉM

Nem tudom, te hogy tudod ezt egy szusszal elmondani, megpróbáltam..istön lássa lelköm..

4x futottam neki, hogy 1 szusszal elmondjam, de NEM sikerült.

2015. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
bisztos hogy nem alvásparalizis nem merek ma lefeküdni, láttam és éreztem egyébként a szobába volt ez az árny, nem tűnt ufonak 4 olyan polipszerű lába volt és azokkal lebegett és olyan fejméretű volt szemet nem látam rajta csak fekete volt teljesen és amikor felém lökte magát akkor ájúltam el
2015. márc. 25. 20:59
 6/17 anonim válasza:
72%
Szerintem helyesírési szótáradat lopta el.
2015. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bazi nagy pók van nálatok! Én már kiköltöztem volna a helyedben!
2015. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%
Szerintem is alvásparalízis."Az alvási bénulás (más néven alvási paralízis vagy alvásparalízis) közvetlenül elalvás előtt, vagy felébredéskor jelentkezik, és legfeljebb egy-két percig tart. Az érintett a szemén kívül egy izmát sem tudja megmozdítani, így még beszélni sem tud. Gyakran kíséri félelemérzet, társulhatnak hozzá hallucinációk (lidércnyomás), vagy testen kívüli élmény. "
2015. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Utszai???


Baffad meg, te ennyire tanulatlan, ostoba, primitiv vagy, hogy neked utsza az utca???


Tovabb nem is olvastam.

2015. márc. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Na, én tudom, mi volt! Tudatod alatt igen mély, traumatikus nyomokat hagy benned a kritikán aluli helyesírásod, ezért van látomásod éjjel. És még mennyi lesz...
2015. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!