Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti is félnétek?

Ti is félnétek?

Figyelt kérdés
Egyik este a nővérem késő este jött haza és amikor megkérdeztem, hogy hol volt úgy kezdte elmesélni, hogy azt mondta hogy a házunk előtt áll egy piros kocsi és 2 nagyjából 30 éves srác ült benne. Erre nagyon megijedtünk mert nővérem azt mondta, hogy nagyon nézte amikor kinyitotta a kaput. Aztán próbáltam aludni de nem tudtam hallottam, hogy a kapu zörgött és, hogy valaki ordibál az utcán oké, és akkor ijedtem meg a legjobban amikor halottam, hogy a szúnyogháló ajtót valaki kinyitotta majd becsapta. Már nagyon féltem mert hogyha valaki bejön az ajtón annak legelőször az én szobámba lát be. Aznap éjjel alig tudtam aludni aztán más nap ugyan ez volt csak először valaki hosszan kopogtatott az ablakomon és utána szintén fura hangokat hallottam. Majd a harmadik nap meg hallottam zörögni az ajtónkat és fura is volt mert amikor megmozdultam és egy kicsit nyikorgott az ágy akkor abbahagyta az ajtó rángatást mint hogyha tényleg törekedett volna úgy betörni hogy ne végük észre. És azóta is minden este fura hangokat hallok és nem tudok aludni örökké attól rettegek, hogy be fognak törni hozzánk. És azért is félek igazán mert hogyha a betörő meg is ölne valakit az én lennék mert az én szobám van legközelebb az ajtóhoz, legelőször az én szobámba jönne be.

2015. aug. 11. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igen
2015. aug. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebben mi az ezoterikus?

Ha legközelebb ilyen lesz, hallod, látod hogy zörögnek, zaklatnak titeket, hívd a rendőrséget.

2015. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ilyenkor meny és nézd meg! De vigyél valamit például kést vagy ha van könnygázt.
2015. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Hát a te esetedben lehet kissé igen, mert annyi derül ki, hogy csak a nővéreddel laksz, tehát feltételezem nincs egy férfi még veletek.

Elsőre én is megijednék és talán félnék, de hogy minden éjjel visszajön? Hát egye fene, legyen elég én szolnék édesapámnak, de ha egyedül lennék és tényleg be akar törni, veszek valamit, baseball ütőt vagy kést azt csak merje betenni a lábát, mert baj lesz!

Hívj rendőrséget vagy szólj valakinek, mert ez nagyon nem oké, hogy ezek visszajárnak. Lehet be is fejezték de annyira felzaklattak téged, hogy már minden kis zajtól pánikolsz be..

2015. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Én magyon félnék, mert valószínűleg az egyszemű kannibál férfi akar bosszút állni, amiért régebben elvitték a koboldok a szemét (de csak az egyik felét).

Az nap éjszaka volt és a John nevű sebésznek kellett "volna" ellátni a csúnyán vérző sebet. A doktor viszont addigra már teljesen hulla részeg volt és durván forgott körülötte a világ. A városavató ünnepről ráncigálták el őt, egy sürgősségi mentőautóval, a tett nyomasztó és nyirkos helyszínére.

Sajnos mivel a doki nem volt magánál és a szmog is marta a szemét, mely sűrű mérgező gáz volt és mocskos szürkén a párolgó cafatokkal, ill. maradványokkal kavargott: azt hitte, hogy a páciens csúnyájával van dolga, így ebből kifolyólag olyan szorosra varrta a már hegesedő, alavadó sebet, hogy a sérült férfi feje olyan lett, mint egy banán. Erősen hasnolított küklopszra. Vagy egyik játékprogramban az egyik torszülött ugráló kis gnómra. Mivel az orvos azt mondta, (mai napig hallja a hangokat): hogy "gomba feje van", ezért a személyiségzavaros őrült férfi éjszakánként dörömböl, tombol és riogatja a tinédzsed lányokat. Miért? Hogy elégtételt vegyen azért, amit elvettek tőle mindent, azon a kilátástalan, őrült őszi éjszakán.

2015. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szereljetek fel egy kamerát és akkor kiderül, hogy van e mitől félni. :)
2015. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy a riasztó vagy kutya sokat segíthet. Illetve egy kés elrejtése, hogy kéznél legyen...

De szerintem senki nem fog bántani. Mindig járj utána a hangnak, de ablakot ne nyiss!

Valószínűleg a férfi azért bámult, mert szépek vagytok. Nem hiszem hogy félni kellene jobban, mint eddig.

2015. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%
Lucifer-666 most nagyon vicces akartál lenni. Úgy gondoltad, most írsz egy olyan választ, amit ha bárki elolvas, röhögőgörcsöt kap, és téged fog dícsérni, hogy milyen poénos vagy. Hát végig olvastam a poénbombádat, de még csak el sem mosolyodtam rajta. És szerintem senki nem fog. Esetleg te magad.
2015. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem másoknak írtam és nem a körbetapsikolás miatt. Ne magadbòl induljál ki.
2015. aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha bántó voltam kedves kérdező, akkor bocsánatot kérek!

Én azt mondanám, hogy semmi bajod nem lesz és nincs mitől félned. Bár sok elmebeteg ember létezik, aki nem érdemelne létet (mert hát nem relatív).


A lényeg, hogy nyugodj meg és ne szorongj! Élj boldogan, szeretetben, békében! És vigyázz magadra (de ne úgy, hogy mindenben a rosszat keresed).

2015. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!