Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha nem tudom, hogy valamit...

Ha nem tudom, hogy valamit álmodtam-e, vagy valóság volt, az baj?

Figyelt kérdés

Emlékszek rá, de nem tudom hogy valóság-e, vagy csak álmodtam...


Erre emlékszek:

Egy étkezőbe voltam, ahol ilyen templomos feeling volt, az asztalnál 8 ember volt. Nem étkeztek csak beszélgettek, az ételekbe bomba volt rejtve, amit észrevettek és el tudtak menekülni.

A főnök viszont elment a lakosztályába, ahol egy háttámlás fotelban ült, ahol egy gyertya volt, a háttámla mögött és az égett lefele, de igazából az egy kanóc volt, ami a szék alatt levő bombát robbantotta fel.

Nem tudom hogy ezt filmben láttam este, vagy csak álmodtam...



2015. aug. 17. 12:05
 1/10 Legoman ***** válasza:

Nem baj, ilyen megesik.

De könnyen kiderítheted, hisz ha emlékszel arra, hogy mit csináltál este zuhanyzás után, akkor az is befog ugrani, hogy néztél-e filmet vagy sem.

De ha engem kérdezel, akkor álom volt. :)

2015. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
nekem is van olyan, hogy nem tudom, hogy régen láttam e egy filmet, vagy álmodtam :D
2015. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen álom volt.
2015. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen filmről még nem hallottam, ahol kajába teszik a bombát. Az egésznek, amit leírtál, van egy álomszerű jellege.
2015. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oszt mé álmodok akkor ilyen marhaságokat?
2015. aug. 17. 13:10
 6/10 anonim válasza:
"oszt mé álmodok akkor ilyen marhaságokat?" XDDDDDD
2015. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Haha, ez legalább kevésbé kínos tévedés.

Én egyszer bementem melóba a főnökhöz hogy megjavítsam a gépét, hiszen azt mondta hogy elromlott. A gépnek persze semmi baja nem volt és a főnök se tudta miről hadoválok, ugyanis egyszerűen álmodtam az egészet. Teljesen valóságos volt, és el kellett telnie pár napnak míg rájöttem hogy tényleg álom volt.

Szóval baromságot álmodni praktikusabb, arról legalább tudod hogy álom volt.

2015. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is álmodtad...Bár nézz utána hogy előző napon milyen filmek mentek akkor biztos beugrik.
2015. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jel a jövőt illetően. Ne egyél, mert lehet, hogy bomba van benne.
2015. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

azelőtt észrevették hogy bomba van benne mielőtt beleharaptak volna (amúgy tortába)


Én ha megrágom a falatot, tuti észre fogom venni, ha valami ropog.

2015. aug. 27. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!