Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan valóságosat álmodtam,...

Olyan valóságosat álmodtam, hogy órákig azt hittem minden igaz. Abban a tudatban voltam, hogy megtörtént. Tapasztaltátok már?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy akkor ezt most álmodtam vagy tényleg megtörtént. Kiment a sztori a fejemből, pedig szívesen elmesélném.

2013. dec. 13. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Majdnem. Míg álmodok azt hiszem valóság. Ahogy felkelek egyből tudom, hogy csak álom volt. Ez akkor szokott inkább lenni, mikor az este jól bekajálok.
2013. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sokszor van ilyen, de én mindig emlékszem rá(néha jobb lenne nem emlékezni).
2013. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet hogy megtörtént előző életedben.
2014. jan. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sok dolig történt álomban ami kihatott az életembe egy cdomo dologra mert azokra gondoltam. Mondjuk a fogszabályzo feltételénel álmomba beszorongtam tőle hogy nem tudják felrakni és megtörtEnt beszorongtam bepánikoltam és nem tudtak felrakni ràm. 17 éves fiu vagyok nem birtam pedig akartam és jo lett volna jo fogakkal élni de ez forditva lett. Hihetetlen hogy a sors megforditja a dolgok rendjét.
2015. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!