Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodok mostanában...

Miért nem álmodok mostanában rendesen?

Figyelt kérdés

Régen nagyon össze tett álmaim voltak, és sokáig emlékeztem rájuk. Volt, hogy heteken keresztül emlékeztem az álmaimra. Körülbelül egy hónapja volt az eddigi legösszetettebb álmom, szinte egy teljes film volt, összefüggésben voltak a dolgok, nem történtek benne valótlan hülyeségek, és olyan érzés volt mintha tök sokáig tartana.


Mostanában nem álmodok ilyeneket. Alig emlékszem rájuk, csak képfoszlányok vannak meg és ébredés után is zavarosan érzem magam.

Nagyon szeretek álmodni, egy csomó álmomat le is szoktam írni. Tudok valamit tenni annak érdekében hogy ezek visszajöjjenek?



2015. aug. 18. 13:40
 1/3 Legoman ***** válasza:

Folytasd azt, hogy leírod őket, és fejtsd is meg, hogy mit jelentenek az álmaid.

Emlékezni, ha jobban szeretnél, akkor mikor reggel felkelsz ne nyisd ki a szemed, ne mozdulj meg, ne gondolj semmire, hanem idézd fel az álmod, hogy mit is álmodtál akkor, és utána írd le. :)

Nem könnyű, de nekem sikerült, és most már reggel mindig úgy kelek fel, hogy nem nyitom ki a szemem, és meg se mozdulok. :D

Én így csináltam. :)

2015. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Meg fogom próbálni. Sajnos én még nem jöttem rá az ébredési technikákra,soha sem emlékszem hogy ébredek fel,kivéve ha ébresztenek.


Egy dolog,ami lehet hogy fontos, azóta eszembe jutott.

Lehetséges hogy attól van ez hogy később kelek? Mostanában akár 10-11-ig is alszom, míg eddig 8-9 kor már fent voltam nyári szünetben is. Este fent lenni nagyjából ugyanúgy szoktam. Ez okozhatja az álomzavart?

2015. aug. 18. 14:52
 3/3 Legoman ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez befolyással lenne.

Én is ha van időm 10-11-kor kelek, és ugyanúgy emlékszek az álmaimra. Ráadásul 22:00-23:00 valamikor éjfélkor fekszek le aludni, és így is emlékszek rá. :)

2015. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!