Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tud szerintetek a...

Miért nem tud szerintetek a barátom mostanában rendesen aludni? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

szóval a sztori: az utóbbi időben nagyon rosszul alszik, sokszor el is alszik (pedig nem szokása) reggel az első órájáról mert este sokszor felébredt. Kivétel nélkül mindig emlékezni szokott arra hogy mit álmodik, de mióta ilyen rosszul alszik nem emlékszik arra hogy mit álmodott és hogy az álomban mi okozta hogy felébredt.

tudni kell hogy nem volt jó a gyerekkora, sőt naggyon is rossz volt (nem részletezném mert hosszú lenne de a lényeg hogy senkinek se kívánom h 15 évesen intézze az apja temetését mert az anyja idegosszaomlást kapott...és ez csak ízelítő...) és anyját kimondottan utálja, igazából rajtam kívül senkit se szeret az életben.

gondoltam a rossz időre de most hogy tudom hogy nem tudja mit álmodik...így kétlem h a rossz idő miatt lenne...

sokat néz horror-t de bírja igazából én is sokat nézek vele horrort, gyakorlatilag rezzenéstelen arccal nézi végig a legbrutálisabb példányokat is. kedvenc filmjei egyébként.


légyszi segítsetek mert nagyon aggódok h mi lehet vele :(


19/L


2010. máj. 23. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bírja,ha nem a horrort,megzavarja a pszichét.Nálam ez volt,nem aludtam rendesen.Idegi alapon lehet ez az egész.Álmodni mindenki álmodik,csak sokan nem emlékeznek rá,a barátom például ugyanúgy nem tudja.A barátod szerintem lelkileg is meg van keményedve,viszont lehet hogy nagyon mélyen sok dolog bántja,ezért érdemes lenne vele sokat beszélgetni.
2010. máj. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a horror műfajt,de nem zavar meg!Máshonnan fújhat a szél!Ha huzamosabb ideig tart ez az állapot,küld el egy rutin kivizsgálásra!És kérdezd meg nincs-e valami titkolnivalója!
2010. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sokat beszélgetünk, titkolnivalója 100% hogy nincs...sztem megkérem finoman h hanyagolja a horrort és ha az se segít akk elmegy pszochológushoz hamar meggyőzöm h neki lesz jobb ha szakembert kérdez meg a dologról de akk is zavar h nem alszik jól :(:(
2010. máj. 23. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább kineziológus,mint pszichológus,mert a férfiak egy kicsit másképp állnak ehhez a dologhoz,az elsőhöz jobban el tudnád cipelni,az is foglalkozik mindenfélével:)
2010. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszke a tippet de közben ő is mondta ma a pszichológust mert nem állapot neki se hogy nem alszik szal nem kell tennem semmit...de lehet hogy nem tenne jót neki, József Attila is öngyilkos lett v mi mert az elnyomott emlékeit felszínre hozta a pszichológusa...vagy én nemtom már de jó lenne valamit tenni mert ez nem állapot...de meglátjuk lehet tényleg csak a rosszidő teszi :) reménykedek még a dologban :P
2010. máj. 23. 19:49
 6/6 A kérdező kommentje:
megoldódott minden doki nélkül :)
2010. júl. 21. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!