Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mostanában fáradt vagyok az...

Mostanában fáradt vagyok az edzéseimen le vagyok egyszerűen pukkadva vagy kivagyok merülve és rendesen csinálom az edzést csak egyszerűen fáradt vagyok. (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Napi 8 órát alszok persze szedek vitaminokat(2db mega daily one, 2db omega3, 1g C vitamin) És ezt a fáradságok az edzőpartereim is észrevették, hogy mi a fszér pihensz ennyit és miért vagy letörve meg hogy egy kicsit intenzívebben má gyerek. Régen voltam sportorvosnál és az jutott most az eszembe, hogy naponta 10 órát kéne aludjak. Ez a két óra sokat számít? Tippeket kaphatok, hogy mit csináljak, hogy ilyen fáradt vagyok egyfolytában? (már gondolkoztam hogy igyak e valami pörgetőt de nem nagyon akarok mert nem látom értelmét)

2015. máj. 8. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A hangulatodtól is nagyban függ az energikusságod!
2015. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne igyál, 8 óra alvásnak minőséginek kéne lennie. Az alvási szokásaiddal, vagy az egészségeddel van valami probléma.
2015. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
béka ezt hogyan érted?
2015. máj. 8. 19:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Aludj többet. Rengeteget számít 2 óra. ha teheted feküdj le délután. Igyál sok vizet is.
2015. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Napi 5 és fél vizet iszok de majd megpróbálom mert nincs mindig időm
2015. máj. 8. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Mentálisan is lehetsz fáradt. Nem vagy stressze esetleg valami miatt? Munka/iskola jól megy? Nem bosszankodsz valami miatt?
2015. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De azon néha, hogy kifogok jöni-e anyagilag de megvan a fejemben és pont hogy kitudom fizetni a bérletet meg a fehérjét. De egyébként nagyon sokat lehet túl sokat agyalok a testépítésen az élet értelmét, hogy mit miért csinálok. És néha még edzés közben is. És szeretem csinálni ezt az egészet de néha mégis elgodolkoztat valami, hoy miért csinálom én ezt?? És tiltakozom magamban mert EZT SZERETEM CSINÁLNI! Lehet, csak azért kérdezgetem ezt magamtól mert fáradt vagyok vagy nagyon rég edtem félre/csaló kaját? Mert már 5 hónapja nem ettem mellé ez nagy baj? De hogyha mellé eszek vagyis eszek valami szarkaját roszzul leszek tőle. ÁÁÁÁÁ

Már belebolondulok SEGÍÍÍÍTSÉÉÉÉG

2015. máj. 8. 21:19
 8/13 A kérdező kommentje:
:DD
2015. máj. 8. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
Képernyőt már ne nézz lefekvés előtt, ne agyalj.
2015. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És nyugodtan egyél csaló kaját. Nézd meg a Rocky mind a hat részét. Az segít kijönni a gödörből. Az edzésen meg csak a gyakorlatokon gondolkozz vagy azon, hogy többet fogsz teljesíteni. Például 60 kiló helyett ma 62,5-tel fogsz vállból nyomást végezni. Ilyen apróságok segíthetnek. Esetleg edzőtársakkal is fogadhattok esetleg egy sörben vagy valami. Máris jobban fog menni.
2015. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!