Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek a motívumok mit jelenthet...

Ezek a motívumok mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem minden részletre az álmomból,csak két jelenetre: Az elsőben virágot szedek valakivel egy parkban,vadvirágokat és rózsát.Fehéres a szélén rózsaszín nagy virágú rózsát.Amikor megkérdezi egy jelmezes fiú a nevem azt válaszolom,hogy Levendula vagyok,és utána levendulát látok a parkban.A második jelenet: Nem emlékszem pontosan hol vagyok de egy lány le akar fotózni.A tükörben feketének látom a hajam,viszont amikor kívülről látom magam akkor vörös,és hosszabb.Valamint ekkor világoskék szoknya volt rajtam.De nem vagyok benne teljesen biztos,hogy az is én voltam.Olyan volt mintha én a fekete hajú lennék,és a vörös hajú mellettem állna,de valahogy az is én vagyok.Amúgy a valóságban barna a hajam.És még egy motívum volt egy törött pohár,egy nagyon apróra,szinte kristályosra tört pohár,de csak egy része volt törött kb a harmada,a többi egyben volt.Ezek mit jelenthettek? 20/L

2015. aug. 19. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Valaki berugot motivum:D
2015. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros :) ha nem tudsz értelmesen válaszolni minek írsz ide?Ja,hogy vicces akartál lenni?Hát nem jött össze.
2015. aug. 19. 19:33
 3/4 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy a valóságban még keresed önmagadat, bizonytalan vagy a külsőd miatt is. Valószínűleg nem vagy egy anyagias típus. Tudom, ez nagyon sok 20 évesre igaz, de nagyjából ez jön le az álmodból.
2015. aug. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez egy nagyon érdekes álom...megpróbáltam elképzelni és nagyon megfogott a hangulata... Nem volnék száz százalékig biztos abban, hogy önmagad keresését jelenti, persze nem kizárt.

Nem tudom ezt jól megfogalmazni,de nálam két fajta álom létezik az egyik az átlagos álom a másik valami más, talán nem is álom valami sokkal mélyebb annál. És az általában olyan szinten össze vissza jellegű, hogy csak nagyon apró részleteket tudok megfogni belőle, de egy dolog mássá teszi, a hangulat.

A jelentésüket teljes mértékben te tudod megfejteni, úgy gondolom ez olyan mélyről jön belőled, hogy az ilyen információkkal magad kapcsán csak te lehetsz képbe.

Mást jelent számomra is például a levendula és mást jelent valaki más számára. Van, aki imádja az illatát van, aki utálja, valakihez jó emlékek fűzik, valakihez rosszak.

Vizsgáld meg, hogy állsz ezekhez a motívumokhoz az életben, hogy mi mit vált ki belőled és akkor úgy gondolom teljes választ kapsz magadtól a kérdésedre.

2015. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!