Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom. Az...

Van egy visszatérő álmom. Az eleje azonos csak a vége változik. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik hogy börtönbe kerülök.Valahogy megszökök.Eljutok oda ahol lakok.Van ott egy tér.Először egy hapsival találkozok.Már nem emlékszek mit,de valamit árul.Majd odajön hozzá 3 ember.Velük megtámadunk valamit. Végül csak az árus meg én maradunk.Ő elárul és nekem esik.Beverem a fejét egy fába és elájul.Ezután nem emlékszek.Másodszor ugyanazon a téren találkozok egy másik árussal.Ő bort,szörpöket meg ilyesféléket árul.Megszagolom a bort és nincs semmi szaga.Visszateszem a helyére és azt mondom a papám jobbat csinál.Ekkor már idegeskedik.Beleszagolok a szörpbe és semmi.Iszok egy kortyot és semmi.Ezután nekem támad.Azt mondja valami rokona volt az előző hapsi.Lelököm a földre és úgy tűnik hogy nincsenek meg a lábai és az egyik keze.Azt mondja ha megközelítem 60 cm-re akkor megtámad.Végül meglesz minden végtagja és feláll.Ezek után nem tudom mi történt.

2015. aug. 22. 09:13
 1/2 anonim válasza:
semmit nem jelent...nekem is olt visszatérő álmom...majd elmúlik ne aggódj :)
2015. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Legoman ***** válasza:
Szerintem van egy olyan ember a környezetedben, aki helyetted akarja learatni a babérokat. Légy résen, de hülyeséget se csinálj!
2015. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!