Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tegnap nagyon furat almodtam....

Tegnap nagyon furat almodtam. Segitetek megfejteni?

Figyelt kérdés
tegnap azt almodtam.hogy a volt szerelmem mellettem volt egy csajjal es ugy tunt hogy ok egyuttvannak ..de kb egy perc.mulva odajott mogem megfogtaa Seggem..es aztmondta h minden film/mese (erre nem emlekszek) igy er veget.. es felkeltem...mit jelenthet ez..? Gyerekkori szerelem volz meg:) es azota is..erdeklodom iranta
2015. aug. 26. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy tudat alatt még vissza várod. Azt szeretnéd, hogy szeressen téged.
2015. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, meg ha érdekel még, akkor a féltékenység is benned lehet tudat alatt.

Másrészt rávilágíthat arra hogy van benned egy olyan hitrendszer vagy negatív élmény ami azt mutatja hogy attól félsz hogy téged el fognak hagyni és pont ezért bele is kevered magad ilyen szituációba.

Mármint ha a volt szerelmed úgy értette az álomban hogy más mellett köt ki.

Ha úgy értette hogy úgy ér véget hogy melletted köt ki akkor persze mást jelent.

Milyen volt a vége, negatív érzéseket váltott ki? Mármint ha nem is emlékeztél rá, azért biztosan tudod hogy mit éreztél az álom végén

2015. aug. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Boldog voltam ugyereztem:)
2015. aug. 28. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy tartjátok még a kapcsolatot?
2015. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy.nem.hogy beszelunk vagy valami:)...hanem.mindig latom..bulikon stb..
2015. szept. 4. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!