Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a régebbi...

Mit jelent ez a régebbi álmom? Nagyon felzaklatott. 13/L

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éves koromban egyszer azt álmodtam, hogy az előszobánkban lévő beépített szekrényben a nálam 4 évvel idősebb nővéremmel szeretkezek teljesen meztelenül.

Mikor felébredtem kapkodva vettem a levegőt, hevesen vert a szívem és elsírtam magam. Miért álmodtam ilyen beteges dolgot? Pláne ilyen fiatalon.



2015. aug. 26. 14:58
 1/8 anonim válasza:
44%
Azt nem tudom, de néhány év múlva megnézném az álmodat rekonstuálva! ;)
2015. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Milyen a kapcsolatotok? Gondolom nem akartad, azért vetted furcsán a levegőt. Talán később rád fog erőszakolni valamit, uralkodni fog rajtad. Ki tudja.
2015. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves #1, nekem ez egy borzasztó trauma volt. Nincs benne semmi vicces te elmebajos lolicon pedofil! 10 éves voltam, és a nővérem is csak 14!


Mellesleg akkor éppen javulófélben volt a kapcsolatom vele, mikor ezt álmodtam. Lehet hozzá köze?

2015. aug. 27. 08:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha igen, akkor már megtörtént. De teljes mértékben jó indulatú volt a ,,rám erőszakolás ". Nagyon azt szerette volna, ha tanultam volna a Japán nyelvet. Azóta el kezdtem tanulni, és ott tartok, hogy fősuli után Japánba fogok költözni. :) Ezért hihetetlenül hálás vagyok neki.
2015. aug. 27. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Húú Japánba.... Üdvözlöm az összes Japánt! Köszönd meg az összes műszaki dolgot a 80-as évekből. Nakamichi, Aiwa, stb.

https://www.youtube.com/watch?v=tl6u2NASUzU

2015. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Apukám ezt a verziót szereti: [link] [link]
2015. aug. 27. 09:59
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki olyannal szeretkezel, ami megdöbbent, esetleg irtóztat, vagy undorító: keresd: azt a személyt, aki álombeli szeretkezőpartnered ismeretségi, baráti körében található, és akire ébren nem mersz gondolni; Ellentétes érzelmek dúlnak benned a személy iránt: egyszerre gyűlölöd és mégis vonzódsz hozzá. Szeretkezni igen tiltott személlyel: bátorság; egyenes jellem; jó feladatmegoldó, elemző képesség.
2015. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, hogy undorodom a dologtól, hiszen ő a TESTVÉREM!
2015. aug. 28. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!