Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Nagyon...

Mit jelent ez az álom? Nagyon felzaklatott! Help!

Figyelt kérdés

szóval azt álmodtam, hogy a párom meghalt. Nem láttam álmomban a holttestét, de tudtam h halott, és aztán sokat bőgtem (jóformán egész álmomban csak bőgtem). Azt nem tudom,hogy honnan tudtam, h meghalt,de tudtam.

Aztán még arra emlékszem,hogy próbáltam tanulni (egyetemista vagyok), de nem tudtam,mert csak sírtam, anyum meg kérdezte ki tőlem a tananyagot,mint kiskoromban. Aztán valahogy egy kávézóba vagy étterembe kerültem és ott találkoztam egyik barátnőmmel, kérdezte,hogy mizu, én meg mondtam,h meghalt a párom - de ő nem figyelt, aztán kicsit később visszakérdezett,h ki halt meg, én meg megint nekiálltam bőgni,és mondtam h a párom, akkor megölelt én meg csak zokogtam...aztán felébredtem.


Nagyon szörnyű volt, még most is totál rossz rágondolni...


Valaki tudja mit jelenthet?

22/L


2010. júl. 1. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
miközben ezt olvastam kirázott a hideg, és kicsit bekönnyeztem:O
2010. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát akkor képzel el,én mit éreztem :S mikor felébredtem ott feküdt a párom, felkelt és kicsit megnyugtatott,de még most is beleremegek ha erre az álomra gondolok!

KÉRLEK, aki tudja mit jelenthet, vagy miért álmodtam ezt, nagyon megköszönném!!!

2010. júl. 1. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy érzemileg ez nyilván megrázó, magadtól is rájöhetnél. Szereted a párod, félsz, hogy elveszted. Különösebb jelentősége nincs az álmodnak, próbáld magad túltenni rajta.
2010. júl. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!