Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Csak...

Mit jelent ez az álom? Csak az agyam szüleménye vagy valami komolyabb jelentése van?

Figyelt kérdés

Van 9hónapja egy eleinte tökéletes kapcsolatom.. mostanában már egyre rosszabb.. és már kb 2éve egy nagyonnagyonnagyon jó fiú barátom.. egyszer smároltunk részegen de az csak az alkohol miatt volt.. amúgy imádnivaló srác jófej meg minden..


na az álom

ma reggel arra keltem, hogy azt álmodtam, hogy vele tusolok póló volt rajta de amúgy semmi (ma mikor találkoztunk abban a pólóban volt!!) tusoltunk.. bejött anyukám a fürdőszobába és leült egy fotelba a srác meg álló mindenséggel vigyorogva kisétált.. és ez már nem az első ilyen (nem pont ugyanez de hasonló) álmom



2015. aug. 26. 21:37
 1/2 Fish1 ***** válasza:
Szerintem csak annyit jelent, hogy vonzódsz a másik sráchoz.
2015. aug. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tusolni

-kapcsolataiddal packázol, könnyelműsködsz.

2015. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!