Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álom jelent valamit a...

Az álom jelent valamit a valóságban a párkapcsolatokban vagy csak a képzeletünk szüleménye, de akkor miért szokott dezsavű érzés történni?

Figyelt kérdés

A férjem megcsalt álmomban a testvéremmel és úgy derült ki álmomban hogy elcsíptem egy beszélgetést amint anyósommal erről beszélgetnek, ütöttem vertem a férjemet is és utána a testvéremet is, cibáltam a haját, ezek után a férjem még elment a testvérem után egyedül,úgy nézett ki a dolog hogy őt választotta.

Olyan rideg volt velem miután kiderült az igazság, mint aki nem is szeretett és ezzel nem vesztett semmit.Álmomban nem láttam a gyerekemet de tudtam hogy van.

Aztán fogtam egy utazó táskát bele préseltem egy matracot takarót , ruhákat, és ott akartam hagyni, aztán valahogy már apukám házában voltam, és mégis számoltam a napokat hogy mikor kapok gyest és mikor mehetek már el apukámtól.

Aztán valami hintán hintáztam és kértem hogy segítsen nekem a férjem, segített is aztán megszakadt az álom.

Nagyon valóságos volt, mikor felébredtem olyan rosszul esett mintha tényleg megtörtént volna.

Nagyon félek hogy ez nem csak elképzelt dolgok hanem meg fognak történni.

Az első szerelmemet is megálmodtam, egy szekér után szaladtunk az iskolából én is és a barátnőm is és mind a kettőnket felvett a szekér .

Aztán pár hónap múlva megismerkedtem a szerelmemmel.

Vannak képek amik ismerősek a valóságban és sok idő volt mire rájöttem hogy álmomban ezt már láttam, legyen az csak egy szőlőfürt.

Ez csak félelem lenne a részemről , hogy még véletlenül sem akarom itt hagyni vagy a megcsalás gondolatától rettegek így?

Bocs hogy ebbe a témába írtam de úgy gondoltam sok köze lehet a házassághoz mivel én is benne élek.



2015. máj. 26. 06:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is tudod, hány valóságosan hány családban rányomul a nővér férjére a húg.Aztán a hugica meg zsarolja a férjet, hogy a nővérnek elmondja. Szerencsétlen pára(pasi) meg amíg nem lát más kiutat hagyja a zsarolást. Egészen addig mig a nővér erre rá nem jön, és elintézi a húgát 4 szem közt.

Esélyes hogy az álmod fel akarja hívni a figyelmedet egy már megtörtént dologra.

2015. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Semmit nem jelent. Álmodban te is megcsalhatod a férjedet.
2015. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A valóságban már történt velem ilyen, egy másik kapcsolatban.
2015. máj. 26. 08:07
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak ott utólag derült ki, mikor már régen véget ért a kapcsolatom egy másik ok miatt.

A testvérem örült magának hogy sejtem de nem tudom bizonyítani és az akkori páromat nem kellett kényszeríteni semmire, a testvérem ujjai köré csavarta és bele esett a csapdájába tetszett neki és belement lelkiismeret furdalás nélkül.

Ezért tartok attól hogy újra megismétlődhet a mostani kapcsolatommal is.

Még nem történt meg mert nem volt alkalmuk , és mert pár város elválassza őket, és nem szoktak találkozni.

A férjem is pontos mindig.

2015. máj. 26. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!