Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudom hogy szulni almodban...

Tudom hogy szulni almodban egy fajta megujulast jelent. De en almomban szultem, raadasul lanyom lett. Sajnos a nevet elfeledtem de meg fol is neveltem. Azt hiszem7-8eves koraig. Tudnatok barmit irni errol?

Figyelt kérdés

#Sose almodom #azert furcsa
2015. szept. 11. 04:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez inkább ezoteria kategória!
2015. szept. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami bovebb elemzes?
2015. szept. 12. 03:52
 3/3 anonim válasza:

Az álomfejtés, mint egzakt megoldás nem müködik, ugyanis mindeki álma egyedi, a psziché saját hitvilága alapján hozza létre, ráadásul minden álom más szinten játszódik.

Lehet, hogy álmodban átéltél valamit, amit te így interpretálsz tudatos éned felé, tehát ez egy szimbolikus álom volt. Lehet, hogy az álom valódi tartalma olyan mélyen játszódott, amelyet közvetlenül nem vagy képes felfogni, ezért öltöztetted fel ebbe a köntösbe. Álombeli élményeink épp oly változatosak, mint a valódiak, egy bizonyos szinten. Mélyebb szinteken még valódibbak, és mindig egyedi jelentéssel bírnak.

2015. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!