Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik sok fajta pelenkát...

Akik sok fajta pelenkát kipróbáltak, Nektek végül melyik vált be?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A zöld, baglyos Tescos pelus.

Nagyon sok pisit elbír, illeszkedik a testére a gyerkőcnek.

Amúgy ha akciós, akkor fehér Pamperst és Liberot is veszünk néha, azok is nagyon jók.

2015. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nappalra a pennys vagy aldis, éjszakára a Pampers active baby.
2015. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kezdetben Libero, majd bármilyen olcsóbb. Rossmann, dm.
2015. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem, de mar nem foglalkozom vele, egyszeruen bekakilok, es bepisilek, aztan atoltozok.
2015. ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valemennyi pamperst kipróbáltuk. Újszülött korban a fehéret és a zöldet. Aztàn kb 3 hónapos volt, amikor a narancsot, de rájöttem,h ár-érték arányban a dm-es verhetetlen.
2015. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
zöld Pampers
2015. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dm-es vagy aldist veszem.mivel ho elejen van 10%-os kupon a dm honlapjan,igy mostanaban azt veszem.igy 8300 ft ket nagy doboz.
2015. ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Újszülöttkortól 9 hónapos korig a Pampers zöld.Ezt váltotta a Libero.Majd 1.5 èves kortól a Lidl sünis pelusa.Day&Night
2015. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én aztán mindet kipróbáltam és a befutó a zöld Pampers. Egyébként a Penny-s pelenka is meglepően jó, de sok kuponnal a dm-ben olcsóbban megveszem a Pamperst.
2015. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szines tesco jo,de vastag.Dm-es is jo,de nekem kicsit muanyag tapintasu.A rossmannos jo puha.Pampersek elegge lognak ha sok a pisi.Libero kicsikent nem valt be,nagyobbkent mar igen.De en rendeltem a pelust,dadat es tarsait.Most viszont zold pampers van,olyan olcso darabja,mint amit rendelni szoktam.Igaz most 4+-t vettem,mert nem volt 5-os meret.
2015. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!