Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha valaki gyakran...

Mit jelent, ha valaki gyakran temetővel, sírkövekkel álmodik?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban is gyakori volt meg most is.Nem is tudom mire véljem.Hozzáteszem nem olvasok ilyen jellegű könyveket illetve nem nézek ilyen jellegű filmeket sem.Meg van amikor halott embert is látok benne.Kissé frusztráló ez már.Esetleg jártas valaki az álomfejtésben?
2015. szept. 13. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy jó fej. :P

Amúgy meg milyen gyakran? És miről szól az álom?

2015. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdeklődd meg, hogy kiskorodban, esetleg olyan fiatalon, hogy nem emlékszel, voltál e temetésen. A már tudatos, de még nem elég érett gyerekek nem nagyon tudják feldolgozni a halál, és a gyász fogalmát, és megoldatlanul raktározódik el az emlékezetükben.
2015. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gót
2015. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van amikor valami más témával kezdődik és pl.a végén kikötök egy temetőnél.Bemegyek és sétálok a sírok között.Van amikor neveket is látok de ismeretlenekét.De múltkor pl.azt álmodtam, hogy a házunk mennyezete leszakadt és leesett egy hulla.Szóval vannak ilyenek.
2015. szept. 13. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gót:) Nem is szeretem azt a stílust.
2015. szept. 13. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Sírásó vagy? :D
2015. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem.Festőművész akarok lenni bár nem hiszem bármi köze lenne a hivatásomnak ehhez.
2015. szept. 13. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Cemetery

To dream that you are in a cemetery indicates an end to a habit or behavior. You are experiencing a rebirth. More directly, the dream may symbolize sadness, unresolved grief or your fears about death.


To dream that you are cleaning the cemetery suggests that you are coming clean about your past. In some Asian cultures, a special holiday revolves around surviving members of the family visiting and cleaning the gravesites of the deceased as a way to pay their respects. Thus in this regard, your dream may mean to respect your past and where you came from.


from dreammoods.com

2015. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!